Blog Soczewkomania.pl
Opinie o sklepie Soczewkomania.pl


Dailies Aqua Comfort Plus Toric - 30 sztuk

Promocje:
• Darmowa wysyłka od 200 złotych czytaj więcej
• Kupuj TANIEJ w zestawach promocyjnych sprawdź
• 5% zniżki dla Stałych Klientów czytaj więcej
Focus Dailies Toric

Moc:
Cylinder:
Oś:
Ilość

Cena: 99,99 zł
Ze zniżką: 94,99 zł
Wysyłamy w ciągu 7 dni roboczych
Ciba Vision
PARAMETRY:
rodzaj:
soczewki toryczne
opakowanie: 30 sztuk
typ: jednodniowe
DIA: 14,4 mm
BC: 8,8 mm
moc: od -8,00 do +4,00
wysyłka w ciągu: 7 dni roboczych
OPIS PRODUKTU:

Soczewki kontaktowe Dailies Aqua Comfort Plus Toric firmy Alcon są wyposażone w specjalny system, który dostarcza soczewce nawilżenia wraz z każdym mrugnięciem powieką. Soczewki produkowane są w procesie technologicznym Lightstream Technology, który wykorzystuje precyzyjną wiązkę światła do wykończenia każdej produkowanej soczewki.
 
Zbudowane są z hydrożelowego materiału Nelfilcon A, oferującego wysokie uwodnienie 69%. Soczewki jednodniowe Dailies Aqua Comfort Plus Toric posiadają tak samo cienkie i gładkie krawędzie w każdej mocy sferycznej i cylindrycznej. Dzięki temu pozwalają na uzyskanie dobrego obrazu, a także wygody w trakcie noszenia.
 
Dailies Aqua Comfort Plus Toric to jednodniowe soczewki kontaktowe toryczne, których nie trzeba poddawać pielęgnacji w płynie, ponieważ codziennie wymienia się je na nowe. Soczewki pozwalają na zachowanie pełnej higieny, ponieważ ogranicza się możliwość rozwinięcia na ich powierzchni bakterii.
 
Soczewki toryczne Dailies Aqua Comfort Plus Toric umożliwiają korekcję astygmatyzmu – wady wzroku, która dotyka wielu pacjentów zarówno z krótkowzrocznością oraz nadwzrocznością.
 
Astygmatyzm jest odpowiedzialny za gorsze widzenie, a do jego korekcji nie wystarczają tradycyjne soczewki kontaktowe. Astygmatyk może widzieć obraz bardziej zniekształcony, dlatego do skorygowania tej wady wzroku potrzebne są soczewki toryczne.
 
Zniekształcenie obrazu jest różne w zależności od stopnia astygmatyzmu, ale bez względu na jego wielkość mogą pojawiać się problemy związane ze zmęczeniem, bólem głowy oraz inne objawy wpływające na pogorszenie jakości codziennego życia. Dlatego ważne jest, aby w przypadku tej wady wzroku zapewnić pacjentom korekcję za pomocą szkieł torycznych.
 
Zalety soczewek Dailies Aqua Comfort Plus Toric:
  • dobre dopasowanie do różnych stopni astygmatyzmu,
  • codzienna wymiana i czystość soczewek,
  • wielogodzinny komfort oraz wysokie nawilżenie,
  • szybkość i prostota używania bez potrzeby pielęgnacji,
  • ułatwiają uprawianie sportów, w których ostrość wzroku i bezpieczeństwo są szczególnie ważne,
  • jednodniowy tryb noszenia pozwala zakładać je codziennie lub tylko podczas wybranych okazji.Możesz być również zainteresowany:

Copyright © 2010-2023 Sklep Optyczny Soczewkomania.pl - Tanie soczewki kontaktowe sklep internetowy. All rights reserved.