Blog Soczewkomania.pl
Opinie o sklepie Soczewkomania.pl
Czas realizacji zamówienia

 
Większość produktów wysyłamy w czasie 24 godzin od wpłynięcia zamówienia. Dla każdego produktu czas realizacji ustalony jest indywidualnie. Niektóre produkty dostępne w sklepie nie są magazynowane i sprowadza się je tylko na zamówienie Klienta, na przykład soczewki toryczne, ponieważ posiadają bardzo wiele nietypowych parametrów dopasowanych indywidualnie dla każdego klienta. Czas realizacji danych soczewek jest podany zawsze orientacyjnie przy każdym produkcie.
 
W przypadku płatności przelewem na konto czas realizacji liczony jest od momentu dotarcia do sklepu płatności. Jeżeli wpłata została dokonana z innego banku niż posiadany przez nas rachunek bankowy, to zazwyczaj przelew jest na naszym koncie w następny dzień po dokonaniu wpłaty. Dla przyśpieszenia procesu realizacji, prosimy o przesłanie informacji, że przelew został dokonany. Rozpoczniemy realizację zamówienia natomiast po dotarciu płatności wyślemy gotowe zamówienie.
 
Od momentu wysyłki, która jest zawsze potwierdzona ze sklepu wiadomością email, potrzebne są jeszcze około 1-2 dni robocze zanim przesyłka zostanie dostarczona przez listonosza lub 24 godziny w przypadku wysyłki kurierem.
 
Jeżeli zamówienie dotyczy kilku produktów, które posiadają różny czas realizacji, to wysyłka nastąpi po skompletowaniu ostatniego produktu z najdłuższym czasem dostępności.

Copyright © 2010-2023 Sklep Optyczny Soczewkomania.pl - Tanie soczewki kontaktowe sklep internetowy. All rights reserved.