Blog Soczewkomania.pl
Opinie o sklepie Soczewkomania.pl
Oryginalne produkty

 
Sprzedajemy tylko oryginalne soczewki kontaktowe i płyny do pielęgnacji. Zaopatrujemy się bezpośrednio u oficjalnych dystrybutorów największych firm Johnson & Johnson, Bausch & Lomb, Ciba Vision, CooperVision, Eyeye, Zeiss, Alcon i innych.
 
Każdy zakupiony u nas produkt jest objęty gwarancją producenta i może być w każdej chwili reklamowany u oficjalnego przedstawiciela danej firmy. W przypadku wykrycia jakiejkolwiek wady zapewniamy sprawne i szybkie przeprowadzenie procedury reklamacyjnej u producenta.
 
Bezpośrednia współpraca z największymi dostawcami soczewek gwarantuje również niskie ceny oraz najszybszy czas realizacji, także dla niestandardowych zamówień. Soczewki trafiają do nas bezpośrednio z głównego magazynu dystrybutora pomijając pośredników oraz skracając czas oczekiwania na dostawę.
 
Ponadto dbamy zawsze o jak najwyższe stany magazynowe, które umożliwiają realizację najpopularniejszych soczewek kontaktowych od ręki. Czas realizacji jest podawany zawsze na każdej stronie z produktem.

Copyright © 2022 Sklep Optyczny Soczewkomania.pl - Tanie soczewki kontaktowe sklep internetowy. All rights reserved.