Blog Soczewkomania.pl
Opinie o sklepie Soczewkomania.pl
Dlaczego warto u nas kupować?

 
• Oryginalne produkty
 
Soczewki, które są kupowane u nas znaleźć można również w salonach optycznych oraz u okulistów na terenie całego kraju. Każdy produkt jest objęty pełną gwarancją producenta i może być reklamowany zgodnie z prawem konsumenckim. Posiadamy w sprzedaży soczewki i płyny najczęściej wybieranych w Polsce marek. Skupiamy się na dostarczaniu produktów tylko znanych i renomowanych producentów takich jak Johnson & Johnson, Ciba Vision, Bausch & Lomb, CooperVision, Zeiss, Eyeye, Alcon i inni.
 
• Niskie ceny
 
Dzięki sprzedaży soczewek w sklepie internetowym nasze ceny są dużo niższe niż w salonach optycznych. Docieramy do większej liczby odbiorców i możemy zaopatrywać się bez pośredników, negocjując niższe ceny u dostawców.
 
• Bezpieczne zakupy
 
Szanujemy prywatność naszych Klientów. Państwa dane służą jedynie do realizacji zamówienia i są odpowiednio chronione przed dostępem osób trzecich. Zapewniamy bezpieczeństwo oraz poufność wszystkich dokonywanych transakcji.
 
• Rabaty dla stałych klientów
 
Udzielamy rabatów na kolejne zakupy dla stałych klientów. Klienci, którzy dokonują lojalnych zakupów w naszym sklepie szybko osiągają najwyższy rabat. Rabat jest przyznawany na stałe, dzięki temu zawsze będziesz dokonywał zakupów w najniższych cenach.
 
• Produkty objęte gwarancją
 
Wszystkie produkty dostępne w sklepie posiadają pełną gwarancję producentów i mogą być reklamowane. Każdy produkt reklamowany przez Klienta jesteśmy zobowiązani przesłać do ekspertyzy producenta. Klient otrzymuje odpowiedź listownie bezpośrednio od producenta. Gdy reklamacja jest rozpatrzona pozytywnie wówczas niezwłocznie wysyłamy nowy produkt. Kupując w naszym sklepie Klient nie ponosi żadnego ryzyka.
 
• Gwarancja satysfakcji lub zwrot pieniędzy
 
Jeżeli z jakiegokolwiek powodu nie będziesz zadowolony z otrzymanych produktów lub uznasz, że zostałeś źle obsłużony przez naszą firmę, masz prawo zwrócić towar bez podania przyczyny w terminie 30 dni od daty odebrania przesyłki.
 
• Szybka wysyłka
 
Dzięki własnemu magazynowi oraz częstym dostawom produktów jesteśmy w stanie zrealizować przeważającą część zamówień w ciągu 24 godzin. Produkty, które sprowadzane są na zamówienie klienta, na przykład soczewki toryczne dostarczane są do nas bezpośrednio z głównych magazynów dostawców, co gwarantuje zawsze możliwie najkrótszy czas oczekiwania.
 
• Bezpiecznie zapakowane przesyłki
 
Wszystkie produkty są dobrze zabezpieczone na czas transportu w folię bąbelkową oraz sztywne pudełko chroniące przed uszkodzeniami.
 

Copyright © 2010-2023 Sklep Optyczny Soczewkomania.pl - Tanie soczewki kontaktowe sklep internetowy. All rights reserved.