Blog Soczewkomania.pl
Opinie o sklepie Soczewkomania.pl


Dailies Total 1 - 30 sztuk

Promocje:
• Darmowa wysyłka od 200 złotych czytaj więcej
• Kupuj TANIEJ w zestawach promocyjnych sprawdź
• 5% zniżki dla Stałych Klientów czytaj więcej
Dailies Total 1 - 30 sztuk - Alcon

Moc:
Ilość

Cena: 109,90 zł
Ze zniżką: 104,41 zł
Wysyłamy w ciągu 2 dni roboczych
Ciba Vision
PARAMETRY:
rodzaj:
soczewki sferyczne
opakowanie: 30 sztuk
typ: jednodniowe
DIA: 14,1 mm
BC: 8,5 mm
moc: od -12,00 do +6,00
wysyłka w ciągu: 2 dni roboczych
OPIS PRODUKTU:

Dailies Total 1 to zdrowie, komfort i bezpieczeństwo dla oczu przez cały dzień noszenia. Najnowsze soczewki jednodniowe firmy Alcon (dawniej Ciba Vision) oferują nowy standard noszenia, dzięki przepuszczalności tlenu na poziomie Dk/t 156. Są proste w użyciu i nie wymagają codziennej pielęgnacji. Bez czyszczenia, bez kłopotu, codziennie rano zakładasz nową parę, a wieczorem po prostu je wyrzucasz.
 
Soczewki posiadają innowacyjne rozwiązanie zwane jako gradient uwodnienia. W soczewkach warstwa najbliższa oku zawiera nawet 100% uwodnienia, a na zewnątrz tylko 33%. Dzięki temu soczewki zapewniają niespotykany dotąd komfort noszenia.
 
Dailies Total 1 dzięki zastosowaniu nawilżającej formuły aktywowanej mruganiem zapewniają jeszcze wyższy komfort noszenia przez cały dzień.
 
Dailies Total 1 są tak komfortowe, że zapominasz, że masz je na oczach.

Soczewki kontaktowe Dailies Total 1 dzięki nowej technologii niwelują do zera zamazany obraz i zapewniają doskonałą ostrość widzenia.

Soczewki Dailies Total 1 są proste w użytkowaniu i przeznaczone do codziennej wymiany. Nie wymagają stosowania produktów pielęgnacyjnych.

Jasnoniebieskie zabarwienie VISITINT ułatwia zakładanie i zdejmowanie soczewek.

Specjalny system zapewni Twoim oczom długotrwałe nawilżanie. Z każdym mrugnięciem oka uwalniany jest środek nawilżający, dzięki któremu odczuwasz komfort od momentu założenia soczewki aż do jej zdjęcia.
 
Soczewki Dailies Total 1 to łatwy i zdrowy sposób noszenia soczewek zapewniający wysoką higienę i bezpieczeństwo. Jest to idealne rozwiązanie dla osób z wrażliwymi oczami i skłonnością do alergii.

Soczewki Dailies Total 1 to komfort i wygoda użytkowania dla osób aktywnych uprawiających sporty, podczas długotrwałej przy pracy z komputerem, podczas podróży służbowych oraz na urlopie. Dzięki jednodniowym soczewkom kontaktowym w łatwy sposób pozbędziesz się okularów.
Możesz być również zainteresowany:

Copyright © 2010-2023 Sklep Optyczny Soczewkomania.pl - Tanie soczewki kontaktowe sklep internetowy. All rights reserved.