Blog Soczewkomania.pl
Opinie o sklepie Soczewkomania.pl
Sposoby płatności

Akceptujemy następujące formy płatności:
 
1. Wpłata na konto – przyjmujemy płatności dokonywane na jeden z naszych rachunków podanych w dziale kontakt. W tytule przelewu proszę podać numer opłacanego zamówienia. Polecamy wykonanie przelewu z tego samego banku, co nasze konto, wówczas przychodzi on od razu i możliwa jest szybsza realizacja zamówienia. Większość przelewów z innych banków dociera w następny dzień roboczy po dokonaniu płatności. Wyjątkiem jest dokonanie przelewu na poczcie, który może iść nawet 2-3 dni.
 
2. Karta kredytowa, DotPay, PayPal – przelew jest wykonywany online i przychodzi od razu na konto sklepu. Transakcje obsługiwane są przez serwis bezpiecznych płatności internetowych DotPay. Dostępne są przelewy z wszystkich banków m.in. mBank, PKO BP - Inteligo, MultiBank, ING, BZWBK itd. oraz płatności kartami kredytowymi lub za pośrednictwem systemu PayPal. Zobacz wszystkie dostępne sposoby płatności online
 
3. Płatność przy odbiorze (pobranie) – przesyłka zostaje wysłana za pobraniem, a płatność jest dokonywana w momencie odbioru zamówienia.
 
4. Płatność gotówkowa przy odbiorze osobistym – wpłata w siedzibie naszej firmy w momencie odbioru produktów.

Copyright © 2010-2023 Sklep Optyczny Soczewkomania.pl - Tanie soczewki kontaktowe sklep internetowy. All rights reserved.