Blog Soczewkomania.pl
Opinie o sklepie Soczewkomania.pl
Sposoby dostawy

Zamówienia dostarczamy w następujący sposób:
 
1) Poczta Polska priorytet – większość paczek dociera w ciągu 1-2 dni roboczych od momentu nadania. W dniu realizacji zamówienia zawsze wysyłamy do Klienta email z informacją o wysyłce paczki. W przypadku nieobecności adresata w domu, listonosz zostawia awizo w skrzynce pocztowej. Paczkę można odebrać o innej porze w najbliższym urzędzie pocztowym.
 
2) Kurier DHL – paczka dociera w ciągu 24 godzin od momentu nadania. W przypadku nieobecności odbiorcy, kurier kontaktuje się telefonicznie i ustala godzinę, o której może dostarczyć przesyłkę. W tym przypadku najlepiej jest podać bezpośredni numer telefonu, np. komórkowy, który umożliwi kurierowi łatwy kontakt z Klientem. Jeżeli przebywamy w pracy można również jako miejsce dostawy podać adres do firmy wraz z imieniem i nazwiskiem odbiorcy.
 
3) Odbiór osobisty w siedzibie firmy – umożliwia odebranie zamówienia bezpośrednio w naszej firmie bez ponoszenia dodatkowych kosztów wysyłki. O dostępności danych produktów oraz terminie odbioru zawsze informujemy w wiadomości email lub telefonicznie.
 
4) Paczkomaty - czas dostarczenia paczki od momentu wysyłki wynosi 1-2 dni. Klient powiadamiany jest poprzez e-mail i sms w momencie, gdy paczka dotrze do wybranego paczkomatu. Paczkomaty zlokalizowane są we wszystkich większych miejscowościach na terenie kraju. Zaletą Paczkomatów jest fakt, że przesyłki można odbierać o dowolnej porze przez 24 godziny na dobę oraz 7 dni w tygodniu.
 
 

Copyright © 2022 Sklep Optyczny Soczewkomania.pl - Tanie soczewki kontaktowe sklep internetowy. All rights reserved.