Blog Soczewkomania.pl
Opinie o sklepie Soczewkomania.pl
Bezpieczne zakupy

 
Wiemy jak ważne jest bezpieczeństwo przy dokonywaniu zakupów w sklepie internetowym. Dlatego zapewniamy naszym Klientom pełną ochronę wszelkich danych osobowych. Szanujemy Państwa prywatności oraz dbamy, aby nigdy w jakikolwiek sposób nie została naruszona.
 
Dane przekazane w trakcie dokonywania zakupów służą tylko i wyłącznie w celu realizacji zamówienia. Wszystkie dane przechowujemy bezpiecznie w naszej bazie i nikt poza nami nie ma do nich dostępu.
 
Wszystkie Państwa dane objęte są ścisłą ochroną zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Dane kontaktowe służą jedynie do komunikacji obsługi sklepu z Klientem i nigdy nie zostaną użyte przez niepowołane do tego celu osoby.
 
Współpracujemy tylko z największymi serwisami płatności internetowych takimi jak DotPay oraz PayPal, które gwarantują, że transakcje dokonane kartą kredytową lub przelewem online są zawsze bezpieczne.

Copyright © 2010-2023 Sklep Optyczny Soczewkomania.pl - Tanie soczewki kontaktowe sklep internetowy. All rights reserved.