Blog Soczewkomania.pl
Opinie o sklepie Soczewkomania.pl
Polityka prywatności

 
Szanujemy Twoją prywatności oraz dbamy, aby nigdy w jakikolwiek sposób nie została naruszona. W tym celu stworzyliśmy szereg zasad, którymi kierujemy się przy prowadzeniu sprzedaży soczewek w sieci.
 
Administratorem danych osobowych jest firma Soczewkomania.pl ul. Ludowa 1c/10 58-304 Wałbrzych NIP 886-276-45-15 REGON: 021544844
 
Dane osobowe podane podczas składania zamówienia są wykorzystywane tylko i wyłącznie w celu realizacji zamówienia. Nikt poza nami nie ma do nich dostępu. Są bezpiecznie przechowywane w naszej bazie w myśl ustawy o ochronie danych osobowych.
 
W każdej chwili Klient ma dostęp do wszystkich swoich danych zapisanych w sklepie logując się na swoje konto oraz może je zmieniać, a także poprosić obsługę sklepu o całkowite usunięcie konta użytkownika.
 
Dane osobowe zgromadzone w sklepie nigdy nie zostaną przekazane żadnym innym podmiotom. Twój adres email również nigdy nie zostanie nikomu udostępniony. Służy on jedynie do komunikacji obsługi sklepu z Klientem.
 
Tylko Klienci, którzy zgodzą się na otrzymywanie newslettera, będą odbierać na podany adres e-mail informacje o nowych promocjach w sklepie. W każdej chwili można samodzielnie wypisać się z listy odbiorców newslettera lub wysłać do nas wiadomość email z informacją o rezygnacji.
 
W momencie dokonywania płatności internetowych połączenie z systemem płatności jest zabezpieczone szyfrowanym protokołem umożliwiającym bezpieczną wymianę danych.
 
Nie wysyłamy Państwa danych za pośrednictwem poczty email, dzięki temu w przypadku pomyłki adresu nie trafią one w niepowołane ręce. Dostęp do swoich danych mają Państwo po zalogowaniu się w sklepie, a my przesyłamy tylko i wyłącznie informacje dotyczące realizacji zamówienia.
 

Copyright © 2010-2023 Sklep Optyczny Soczewkomania.pl - Tanie soczewki kontaktowe sklep internetowy. All rights reserved.