Blog Soczewkomania.pl
Opinie o sklepie Soczewkomania.pl
Zwroty

 
Przyjmujemy zwroty produktów zakupionych w sklepie w terminie 14 dni od daty dostarczenia ich do Klienta. Jeżeli uznasz, że z jakiegokolwiek powodu chcesz zwrócić zakupiony towar, możesz tego dokonać bez podania przyczyny. Wyjątkiem są soczewki sprowadzane lub wykonywane na specjalne zamówienie klienta.
 
Jak dokonać zwrotu produktów?
Napisz na nasz email informację o chęci zwrotu wraz z numerem rachunku bankowego, na jaki mamy dokonać przelewu. Zwracany produkt musi być oryginalnie zamknięty i nie może być naruszony. Dostarczamy przesyłki dobrze zabezpieczone, aby nic im się nie stało w trakcie dostawy. Zwracany towar musi być równie dobrze zabezpieczony na czas transportu. Zwroty produktów uszkodzonych nie będą rozpatrywane. Nie odbieramy przesyłek wysłanych do nas za pobraniem. Kwotę za zwrócone towary przesyłamy na podany przez Klienta numer konta w terminie nie dłuższym niż 7 dni o daty dostarczenia produktów do sklepu.

Copyright © 2010-2023 Sklep Optyczny Soczewkomania.pl - Tanie soczewki kontaktowe sklep internetowy. All rights reserved.