Blog Soczewkomania.pl
Opinie o sklepie Soczewkomania.pl


Proclear Toric XR - 3 sztuki

Promocje:
• Darmowa wysyłka od 200 złotych czytaj więcej
• Kupuj TANIEJ w zestawach promocyjnych sprawdź
• 5% zniżki dla Stałych Klientów czytaj więcej
Proclear Toric XR - CooperVision
Moc:
Cylinder:
Oś:
Ilość

Cena: 179,99 zł
Ze zniżką: 170,99 zł
Wysyłamy w ciągu 15 dni roboczych
CooperVision
PARAMETRY:
rodzaj:
soczewki toryczne
opakowanie: 3 sztuki
typ: miesięczne
DIA: 14,4 mm
BC: 8,8 mm
moc: od -10,00 do +10,00
wysyłka w ciągu: 15 dni roboczych
OPIS PRODUKTU:

Soczewki toryczne Proclear Toric XR przeznaczone są do miesięcznej wymiany oraz noszenia dziennego. Wykonane zostały z materiału Omafilcon A o uwodnieniu 59%.
 
Przeznaczone są do korekcji wady sferycznej w połączeniu z wysokimi wartościami mocy cylindrycznej od -2,75 do -5,75. Umożliwia to doskonałą korekcję dla szerszej grupy pacjentów posiadających wadę astygmatyzmu.
 
Soczewki posiadają znacznik na godzinie szóstej wskazujący właściwą pozycję soczewki przed jej założeniem. Dzięki temu pacjent jest w stanie szybko określić w jakiej pozycji soczewka powinna zostać założona na oko.
 
Proclear Toric XR posiadają jasnoniebieskie zabarwienie, które poprawia widoczności soczewek na palcu i ułatwia posługiwanie się nimi podczas zakładania.
 
Wykonane są z materiału, który nie wysycha w trakcie długiego noszenia. W ich skład wchodzi substancja Fosforylocholina (PC), która naturalnie występuje w ludzkiej błonie komórkowej.
 
Cząsteczki PC doskonale wiążą wodę oraz chronią przed utratą nawilżenia, dzięki temu soczewki zawsze oferują wysoką wygodę użytkowania.
 
Soczewki Proclear Toric XR zapewniają stały dopływ tlenu do oka oraz minimalizują powstawanie osadów, umożliwiając codziennie komfortowe noszenie.Możesz być również zainteresowany:
Cena: 94,99 zł

Copyright © 2018 Sklep Optyczny Soczewkomania.pl - Tanie soczewki kontaktowe sklep internetowy. All rights reserved.