Blog Soczewkomania.pl
Opinie o sklepie Soczewkomania.pl


Opti-Free Express - 120 ml

Promocje:
• Darmowa wysyłka od 200 złotych czytaj więcej
• Kupuj TANIEJ w zestawach promocyjnych sprawdź
• 5% zniżki dla Stałych Klientów czytaj więcej
Opti-Free Express
Ilość

Cena: 17,99 zł
Ze zniżką: 17,09 zł
Wysyłamy w ciągu 24 godz.
Alcon
PARAMETRY:
rodzaj:
płyn pielęgnacyjny
opakowanie: 120 ml
zawiera: 1 pojemnik na soczewki
wysyłka w ciągu: 24 godz.
OPIS PRODUKTU:

Płyn wielofunkcyjny Opti-Free Express firmy Alcon zapobiega gromadzeniu się osadów białkowych, nawilża soczewkę i pozostawia ją w świeżości przez wiele godzin. Jest rekomendowany przez Johnson & Johnson do pielęgnacji miękkich soczewek kontaktowych.
 
Może być stosowany z większością dostępnych w sprzedaży szkieł kontaktowych. Przeznaczony jest do pielęgnacji soczewek wykonanych z różnego typu materiałów, w tym silikonowo-hydrożelowych.
 
Posiada dwa składniki dezynfekujące, dzięki czemu jest skuteczniejszy i szybszy w działaniu bakteriobójczym. Mikroorganizmy są usuwane przez zawarte w płynie środki Polyquad i Aldox. Działają one na zanieczyszczenia, będąc jednocześnie zupełnie bezpiecznymi dla oczu.
 
Płyn do soczewek Opti-Free zawiera składniki odpowiedzialne za nawilżenie szkieł kontaktowych podczas pielęgnacji. Usuwa osady białkowo-tłuszczowe, dzięki zawartości cytrynianów oraz poloksaminy. Płyn charakteryzuje się łagodnym składem i może być stosowany również dla oczu wrażliwych.
 
Płyn Opti-Free może być użyty do poprawy komfortu noszenia soczewek kontaktowych w ciągu dnia. Wystarczy wpuścić od 1 do 2 kropel płynu do oka i kilkukrotnie zamrugać powiekami.
 
Stosowanie płynu Opti-Free.
Płyn pielęgnacyjny Opti-Free Express służy do czyszczenia szkieł kontaktowych bez pocierania. Po zdjęciu soczewek należy dokładnie spłukać je płynem i pozostawić w zamkniętym pojemniczku na całą noc lub minimum 6 godzin.
 
Płyn może być używany przez 6 miesięcy od momentu otwarcia. Soczewki kontaktowe można przechowywać w zamkniętym pojemniczku z płynem przez okres do 30 dni.
 
Płyn sprzedawany jest również pod nazwą IWEAR ALL-IN-1 Supreme+
Copyright © 2010-2023 Sklep Optyczny Soczewkomania.pl - Tanie soczewki kontaktowe sklep internetowy. All rights reserved.