Blog Soczewkomania.pl
Opinie o sklepie Soczewkomania.pl


Opti-Free Replenish - 120 ml

Promocje:
• Darmowa wysyłka od 200 złotych czytaj więcej
• Kupuj TANIEJ w zestawach promocyjnych sprawdź
• 5% zniżki dla Stałych Klientów czytaj więcej
Opti-Free Replenish
Ilość

Cena: 17,99 zł
Ze zniżką: 17,09 zł
Wysyłamy w ciągu 24 godz.
Alcon
PARAMETRY:
rodzaj:
płyn pielęgnacyjny
opakowanie: 120 ml
wysyłka w ciągu: 24 godz.
OPIS PRODUKTU:

Opti-Free Replenish jest płynem wielofunkcyjnym firmy Alcon, który umożliwia otrzymanie czystości oraz komfortu noszenia soczewek. Został wzbogacony o składniki nawilżające oraz utrzymujące miękkość szkieł kontaktowych.
 
Posiada opatentowany system regenerujący Tearglyde, który ma za zadanie przywrócić soczewce świeżość i nawilżenie po każdym dniu noszenia. Na skuteczność działania wpływają dwa składniki, które umożliwiają zachowanie komfortu nawet przez kilkanaście godzin noszenia soczewek w trakcie jednego dnia.
 
Płyn Opti-Free Replenish osiąga dobre rezultaty w pielęgnacji bez mechanicznego czyszczenia soczewek kontaktowych, umożliwiając regenerację w systemie NO RUB (bez pocierania). Wystarczy spłukać soczewkę z każdej strony i umieścić w pojemniku z płynem.
 
Zastosowane środki dezynfekujące usuwają bakterie oraz osady białkowe, ale nie są drażniące dla oczu pacjenta. Po sześciu godzinach działania, soczewki kontaktowe są gotowe do noszenia nawet przez 14 godzin w trakcie jednej doby. Jest to więcej, niż potrzebuje średnio większość użytkowników soczewek, którzy noszą je przeciętnie po około 13 godzin.
 
Opti-Free Replenish może być stosowany z każdym typem miękkich soczewek kontaktowych. W skład płynu wchodzą środki dezynfekujące: Polyquad i Aldox oraz system składników nawilżających Tearglyde składający się z Tetronic 1304.
 
Funkcje i działanie płynu Opti-Free Replenish:
  • regeneruje powierzchnię soczewki,
  • nawilża soczewki na długi czas,
  • płucze z osadów i bakterii,
  • dezynfekuje, nie podrażniając oczu,
  • służy do bezpiecznego przechowywania soczewek.Możesz być również zainteresowany:
Cena: 74,90 zł

Copyright © 2018 Sklep Optyczny Soczewkomania.pl - Tanie soczewki kontaktowe sklep internetowy. All rights reserved.