Blog Soczewkomania.pl
Opinie o sklepie Soczewkomania.pl


Acuvue Oasys - 6 sztuk

Promocje:
• Darmowa wysyłka od 200 złotych czytaj więcej
• Kupuj TANIEJ w zestawach promocyjnych sprawdź
• 5% zniżki dla Stałych Klientów czytaj więcej
Acuvue Oasis with Hydraclear Plus

Moc:
BC:
Ilość

Cena: 99,90 zł
Ze zniżką: 94,91 zł
Wysyłamy w ciągu 24 godz.
Johnson & Johnson
PARAMETRY:
rodzaj:
soczewki sferyczne
opakowanie: 6 sztuk
typ: dwutygodniowe
DIA: 14,0 mm
BC: 8,4 mm ; 8,8 mm
moc: od -12,00 do +8,00
wysyłka w ciągu: 24 godz.
OPIS PRODUKTU:

Wysyłka w 24 godziny dotyczy mocy -1,00 do -9,00 w krzywiźnie BC 8,4 mm. Pozostałe moce oraz soczewki w krzywiźnie BC 8,8 dostępne są w ciągu 2 dni roboczych.

Acuvue Oasys to soczewki Johnson & Johnson zawierające składnik Hydraclear Plus. Soczewki ograniczają utratę nawilżenia będąc poddanym niesprzyjającym warunkom otoczenia, na jakie codziennie mogą być narażeni użytkownicy soczewek. Soczewki redukują uczucie suchości podczas przebywania w klimatyzowanych pomieszczeniach lub podczas pracy przy komputerze.
 
W soczewkach kontaktowych Acuvue Oasys system Hydraclear działa systematycznie, umożliwiając stopniowe nawilżanie przez cały dzień, gdy soczewki znajdują się na oczach.
 
Soczewki Acuvue Oasys with Hydraclear Plus dzięki zastosowaniu silikonowo-hydrożelowego materiału o nazwie Senofilcon A charakteryzują się wysoką przepuszczalnością tlenu. Dopływ tlenu do rogówki w trakcie noszenia soczewek w trybie dziennym wynosi 98%, natomiast w czasie nocy współczynnik ten jest na poziomie 96%.
 
Użycie nawilżającego materiału przy jednoczesnym zredukowaniu uwodnienia do 38%, pozwoliło na zwiększenie ochrony oczu przed uczuciem suchości. Soczewki Acuvue Oasys są mniej podatne na utratę wody. Dodatkowo posiadają wbudowany filtr, który zatrzymuje 96% promieniowania UVA oraz 100% promieniowania UVB.
 
Soczewki przeznaczone są do noszenia dziennego lub w trybie przedłużonym przez 24 godziny na dobę. Według zaleceń producenta soczewki noszone tylko w dzień powinny być wymienione po dwóch tygodniach, natomiast w trybie ciągłym po jednym tygodniu od założenia.
 
Zalety soczewek kontaktowych Acuvue Oasys:
  • odporne na działanie niekorzystnych warunków zewnętrznych,
  • możliwość noszenia soczewek bez zdejmowania na noc,
  • posiadają gładką powierzchnię, która chroni oko przed mechanicznymi uszkodzeniami i podrażnieniami,
  • ograniczenie uczucia suchości oczu podczas praca przy komputerze,
  • ochrona przed szkodliwym promieniowaniem UV,
  • wskaźnik oznaczenia strony ułatwiający zakładanie.
Copyright © 2010-2023 Sklep Optyczny Soczewkomania.pl - Tanie soczewki kontaktowe sklep internetowy. All rights reserved.