Blog Soczewkomania.pl
Opinie o sklepie Soczewkomania.pl


Horien Disposable - 6 sztuk

Promocje:
• Darmowa wysyłka od 200 złotych czytaj więcej
• Kupuj TANIEJ w zestawach promocyjnych sprawdź
• 5% zniżki dla Stałych Klientów czytaj więcej
Horien Disposable
Moc:
Ilość

Cena: 44,99 zł
Ze zniżką: 42,74 zł
Wysyłamy w ciągu 2 dni roboczych
Horien
PARAMETRY:
rodzaj:
soczewki asferyczne
opakowanie: 6 sztuk
typ: miesięczne
DIA: 14,2 mm
BC: 8,6 mm
moc: od -1,00 do -8,00
wysyłka w ciągu: 2 dni roboczych
OPIS PRODUKTU:

Horien Monthly Disposable to miękkie hydrożelowe soczewki kontaktowe do noszenia w trybie dziennym, przeznaczone do comiesięcznej wymiany.
 
Soczewki te są wytwarzane w bardzo precyzyjnej technologii odlewania w formie, zapewniającej doskonałe ukształtowanie soczewki, optymalny komfort noszenia oraz trwałą ostrość widzenia. Technologia odlewu w formie przewyższa jakością inne technologie wytwarzania - zwłaszcza pod względem doskonałego kształtu soczewki i idealnie płaskich powierzchni.
 
Nowoczesna konstrukcja soczewek Horien gwarantuje, że są one znakomitym wyborem dla osób, które nigdy wcześniej nie nosiły soczewek. Soczewki Horien oferują: wysoki komfort noszenia, lepszą ostrość widzenia w porównaniu z soczewkami sferycznymi, przystępną cenę, zalety miesięcznej wymiany – nową świeżą soczewkę co miesiąc oraz łatwość pielęgnacji.
 
Soczewki kontaktowe Horien posiadają delikatne jasnoniebieskie zabarwienie, które ma ułatwiać posługiwanie się szkłami kontaktowymi, a które jednocześnie nie powoduje zmiany koloru oczu. Błękitne zabarwienie soczewek jest również przydatne dla początkujących użytkowników, aby soczewki były lepiej widoczne w płynie czyszczącym.
 
Horien to wysoko uwodnione (55%) soczewki przeznaczone do systematycznej wymiany miesięcznej. Wytwarzane są z bardzo nowoczesnego materiału - polimeru ocufilcon D i przeznaczone do korekcji wad sferycznych.
 
Miękkie hydrożelowe soczewki kontaktowe Horien są jednymi z najbardziej zaawansowanych soczewek asferycznych dostępnych na rynku.Możesz być również zainteresowany:
Cena: 24,99 zł
Cena: 19,99 zł
Cena: 94,99 zł

Copyright © 2019 Sklep Optyczny Soczewkomania.pl - Tanie soczewki kontaktowe sklep internetowy. All rights reserved.