Blog Soczewkomania.pl
Opinie o sklepie Soczewkomania.pl


Solo Care Aqua - 90 ml

Promocje:
• Darmowa wysyłka od 200 złotych czytaj więcej
• Kupuj TANIEJ w zestawach promocyjnych sprawdź
• 5% zniżki dla Stałych Klientów czytaj więcej
Solo Care Aqua 120 ml
Ilość

Cena: 19,99 zł
Ze zniżką: 18,99 zł
Wysyłamy w ciągu 24 godz.
Ciba Vision
PARAMETRY:
rodzaj:
płyn pielęgnacyjny
opakowanie: 90 ml
zawiera: 1 pojemnik na soczewki
wysyłka w ciągu: 24 godz.
OPIS PRODUKTU:

Płyn pielęgnacyjny Solo Care Aqua dostarcza soczewkom ochrony przed utratą nawilżenia w trakcie noszenia. Współpracuje z wszystkimi miękkimi soczewkami kontaktowymi. Atutem płynu jest system HydroLock, który nawilża soczewki oraz chroni je przed bakteriami. W jego skład wchodzi Sorbitol, który jest odpowiedzialny za czyszczenie szkieł kontaktowych oraz prowitamina B5, która zwiększa wygodę na dłuższy czas noszenia.
 
Płyn w trakcie pielęgnacji usuwa drobne zanieczyszczenia pochodzące z otoczenia, które mogą mieć wpływ na komfort używania soczewek. Posiada specjalny zestaw składników, które bronią soczewkę przed odwodnieniem i utratą miękkości.
 
Solo Care Aqua oferuje łatwą dla użytkownika pielęgnację. Wystarczy zostawić soczewki zanurzone w roztworze na 4 godziny. Bez żadnych dodatkowych czynności płyn samodzielnie dokonuje dezynfekcji. Drugi sposób zastosowania płynu jest szybszy, ale wymaga dokładnego spłukania soczewek, delikatnie je pocierając. W tym przypadku wystarczy pozostawić soczewki w płynie na około 5 minut.
 
Płyn Solo Care Aqua posiada w zestawie pojemnik na soczewki kontaktowe, skonstruowany w systemie MicroBlock. Zawiera on zatopione w powierzchni jony srebra, które działają antybakteryjnie oraz samodzielnie go oczyszczają, niszcząc pojawiające się mikroorganizmy. Pozwala to utrzymać powierzchnię pojemnika w odpowiedniej czystości oraz gotowości do przechowywania soczewek kontaktowych.
 
Płyn sprzedawany jest również pod nazwą iWear All-In-1 Supreme
Copyright © 2010-2023 Sklep Optyczny Soczewkomania.pl - Tanie soczewki kontaktowe sklep internetowy. All rights reserved.