Blog Soczewkomania.pl
Opinie o sklepie Soczewkomania.pl


ZESTAW: ReNu MultiPlus - 3 x 360 ml

Promocje:
• Darmowa wysyłka od 200 złotych czytaj więcej
• Kupuj TANIEJ w zestawach promocyjnych sprawdź
• 5% zniżki dla Stałych Klientów czytaj więcej
Renu Multiplus 3 x 360 ml
Ilość zestawów

Cena: 94,99 zł
Ze zniżką: 90,24 zł
Wysyłamy w ciągu 24 godz.
Zestawy promocyjne
PARAMETRY:
rodzaj:
płyn pielęgnacyjny
opakowanie: 3 x 360 ml
zawiera: 3 pojemniki na soczewki
cena poza zestawem: 104,97 zł
wysyłka w ciągu: 24 godz.
OPIS PRODUKTU:

Zestaw zawiera:
3 opakowania płynów ReNu MultiPlus 360 ml wraz z trzema pojemniczkami na soczewki

ReNu MultiPlus to wielofunkcyjny płyn do czyszczenia i przechowywania soczewek kontaktowych. Zawiera składnik Hydranate, który skutecznie usuwa osady białkowe.

Płyn Renu MultiPlus charakteryzuje się jednoczesną delikatnością dla oczu i skutecznością w usuwaniu osadów. Przy użyciu płynu można czyścić, płukać, nawilżać, dezynfekować i przechowywać soczewki kontaktowe.

Zawiera Poloksaminę, która zapewnia soczewkom wyższy komfort noszenia. Poloksamina usuwa lipidy i zanieczyszczenia przedostające się na powierzchnię soczewki z powietrza oraz zwiększa zwilżalność soczewek.

ReNu MultiPlus dokładnie dezynfekuje soczewki kontaktowe. Utrzymuje wysoką zwilżalność soczewek. Można go stosować do pielęgnacji soczewek nowej generacji silikonowo-hydrożelowych.

Renu MultiPlus jest zalecany przez specjalistów do codziennej pielęgnacji wszystkich rodzajów miękkich soczewek kontaktowych. Służy również do płukania i przechowywania soczewek.

Copyright © 2010-2023 Sklep Optyczny Soczewkomania.pl - Tanie soczewki kontaktowe sklep internetowy. All rights reserved.