Blog Soczewkomania.pl
Opinie o sklepie Soczewkomania.pl


ReNu MultiPlus - 360 ml

Promocje:
• Darmowa wysyłka od 200 złotych czytaj więcej
• Kupuj TANIEJ w zestawach promocyjnych sprawdź
• 5% zniżki dla Stałych Klientów czytaj więcej
ReNu MultiPlus Multi-Purpose Solution
Ilość

Cena: 34,99 zł
Ze zniżką: 33,24 zł
Wysyłamy w ciągu 24 godz.
Bausch & Lomb
PARAMETRY:
rodzaj:
płyn pielęgnacyjny
opakowanie: 360 ml
zawiera: 1 pojemnik na soczewki
wysyłka w ciągu: 24 godz.
OPIS PRODUKTU:

ReNu MultiPlus to formuła płynu przygotowana przez firmę Bausch & Lomb do pielęgnacji wszystkich rodzajów miękkich soczewek kontaktowych, w tym silikonowo-hydrożelowych. Największym atutem płynu jest wielofunkcyjność. Płyn ReNu MultiPlus czyści, dezynfekuje, płucze, nawilża soczewki kontaktowe oraz służy do przechowywania.
 
Pielęgnacja z użyciem płynu firmy Bausch & Lomb ReNu odbywa się poprzez wykonanie kilku prostych czynności. Wystarczy spłukać każdą soczewkę płynem pielęgnacyjnym delikatnie ją pocierając przez około 20 sekund i włożyć ją do pojemniczka ze świeżą porcją płynu.
 
Po zakończonym działaniu, kiedy soczewki kontaktowe zostaną ponownie założone na oczy, należy wylać zużyty płyn, a następnie wypłukać pojemniczek nową porcją i pozostawić go do wyschnięcia. Tak przygotowany pojemniczek jest gotowy aż do momentu kolejnego umieszczenia w nim soczewek kontaktowych.
 
Kompletna pielęgnacja następuje po 4 godzinach od momentu zanurzenia soczewek w płynie. Po tym czasie soczewki kontaktowe są w pełni gotowe do noszenia przez cały kolejny dzień, zachowując swą świeżość i nawilżenie.
 
ReNu umożliwia również stosowanie płynu w trakcie dnia dla odświeżenia soczewek, ponieważ nawet krótkie czyszczenie i pielęgnacja zdecydowanie poprawiają komfort noszenia szkieł kontaktowych.
 
Atuty płynu ReNu MultiPlus:
  • dobra ochrona przed bakteriami, dzięki składnikowi dezynfekującemu Dymed,
  • nawilżanie i utrzymanie komfortu soczewek kontaktowych poprzez zawartość w płynie Poloksaminy, która usuwa lipidy i zanieczyszczenia pochodzące z powietrza,
  • szybkie usuwanie osadów białkowych, dzięki zawartości składnika Hydranate.Możesz być również zainteresowany:
Cena: 79,90 zł
Cena: 59,99 zł

Copyright © 2010-2023 Sklep Optyczny Soczewkomania.pl - Tanie soczewki kontaktowe sklep internetowy. All rights reserved.