Blog Soczewkomania.pl
Opinie o sklepie Soczewkomania.pl


PureVision Toric - 6 sztuk

Promocje:
• Darmowa wysyłka od 200 złotych czytaj więcej
• Kupuj TANIEJ w zestawach promocyjnych sprawdź
• 5% zniżki dla Stałych Klientów czytaj więcej
Pure Vision Toric
Moc:
Cylinder:
Oś:
Ilość

Cena: 159,99 zł
Ze zniżką: 151,99 zł
Wysyłamy w ciągu 10 dni roboczych
Bausch & Lomb
PARAMETRY:
rodzaj:
soczewki toryczne
opakowanie: 6 sztuk
typ: miesięczne
DIA: 14,0 mm
BC: 8,7 mm
moc: od -9,00 do +6,00
wysyłka w ciągu: 10 dni roboczych
OPIS PRODUKTU:

Uwaga! Od dnia 1.04.2021 soczewki nie są produkowane. Dostępna ograniczona liczba mocy tylko do wyczerpania zapasów. Producent poleca przejście na nowsze soczewki PureVision 2 HD for Astigmatism.

PureVision Toric wykonane zostały z materiału silikonowo-hydrożelowego oferującego kilkukrotnie wyższą przepuszczalność tlenu niż wcześniej produkowane soczewki. Umożliwiają korekcję astygmatyzmu, a przy tym oferują sposób noszenia, który można dopasować do własnego stylu życia.
 
Pure Vision Toric for Astigmatism są soczewkami miesięcznymi i można nosić je w zależności od potrzeb w trybie dziennym lub ciągłym. Soczewek nie trzeba codziennie zakładać, a wieczorem zdejmować przed snem, ponieważ mogą być noszone nieustannie przez całą dobę nawet przez 30 dni w miesiącu.
 
Soczewki PureVision Toric firmy Bausch & Lomb wykonane zostały z materiału Balafilconu A i posiadają stopień uwodnienia 36%. W ich budowie zastosowanie znalazł odporny na odwadnianie oraz osadzanie się bakterii AerGel. Materiał ten powoduje również, że przenikanie tlenu jest wyższe niż w zwykłych soczewkach hydrożelowych.
 
Zastosowana technologia Performa pozwoliła osiągnąć wydajne nawilżanie. Ułatwia ona transport płynów pod powierzchnią soczewek, umożliwiając wysoki komfort w trakcie całego okresu noszenia. Dzięki krótkiemu okresowi adaptacji soczewka szybko dopasowuje się do oka.Możesz być również zainteresowany:
Cena: 89,90 zł

Copyright © 2022 Sklep Optyczny Soczewkomania.pl - Tanie soczewki kontaktowe sklep internetowy. All rights reserved.