Blog Soczewkomania.pl
Opinie o sklepie Soczewkomania.pl


PureVision Multi-Focal - 6 sztuk

Promocje:
• Darmowa wysyłka od 200 złotych czytaj więcej
• Kupuj TANIEJ w zestawach promocyjnych sprawdź
• 5% zniżki dla Stałych Klientów czytaj więcej
Pure Vision Multi Focal
Moc:
Addycja:
Ilość

Cena: 189,99 zł
Ze zniżką: 180,49 zł
Wysyłamy w ciągu 7 dni roboczych
Bausch & Lomb
PARAMETRY:
rodzaj:
soczewki progresywne
opakowanie: 6 sztuk
typ: miesięczne
DIA: 14,0 mm
BC: 8,6 mm
moc: od -10,00 do +6,00
wysyłka w ciągu: 7 dni roboczych
OPIS PRODUKTU:

Soczewki progresywne PureVision Multi-Focal przystosowane są do miesięcznego noszenia w trybie dzień i noc. Charakteryzują się wysoką przepuszczalnością tlenu, dzięki nowoczesnej konstrukcji zaprojektowanej z użyciem silikonowo-hydrożelowego materiału AerGel.
 
Wysoka przepuszczalność tlenu pozwala na noszenie soczewek nawet przez 30 dni i nocy bez zdejmowania. Stawia to szkła kontaktowe PureVision Multi-Focal w czołówce soczewek przeznaczonych do korekcji prezbiopii.
 
Specjalna wieloogniskowa budowa soczewek progresywnych dostarcza pacjentom jednocześnie dobrego obrazu w każdej odległości zarówno w bliży, dali oraz odległościach pośrednich.
 
Dodatkowym atutem zwiększającym komfort noszenia soczewek PureVision Multi-Focal są idealnie gładkie i cienkie krawędzie.
 
Soczewki są tak komfortowe, że można zapomnieć, że się je nosi, a główną zaletą jest możliwość noszenia ich nawet przez cały miesiąc bez zdejmowania!Możesz być również zainteresowany:
Cena: 99,90 zł
Cena: 39,99 zł

Copyright © 2010-2023 Sklep Optyczny Soczewkomania.pl - Tanie soczewki kontaktowe sklep internetowy. All rights reserved.