Blog Soczewkomania.pl
Opinie o sklepie Soczewkomania.pl


PureVision - 6 sztuk

Promocje:
• Darmowa wysyłka od 200 złotych czytaj więcej
• Kupuj TANIEJ w zestawach promocyjnych sprawdź
• 5% zniżki dla Stałych Klientów czytaj więcej
Pure Vision
Moc:
Ilość

Cena: 99,90 zł
Ze zniżką: 94,91 zł
Wysyłamy w ciągu 24 godz.
Bausch & Lomb
PARAMETRY:
rodzaj:
soczewki sferyczne
opakowanie: 6 sztuk
typ: miesięczne
DIA: 14,0 mm
BC: 8,6 mm
moc: od -12,00 do +6,00
wysyłka w ciągu: 24 godz.
OPIS PRODUKTU:

Wysyłka w 24 godziny dotyczy mocy od -1,00 do -7,50. Na pozostałe moce czas realizacji wynosi 2 dni.

Nowoczesny projekt PureVision pozwolił na stworzenie soczewek kontaktowych, które można nosić w sposób dzienny lub całodobowy, nawet do 30 dni i nocy bez zdejmowania. Soczewki skonstruowane są tak, aby utrzymywać stałe nawilżenie, nawet podczas długiego czasu noszenia.
 
Szkła kontaktowe firmy Bausch & Lomb PureVision przeznaczone są dla osób, które nie chciałyby często zakładać i zdejmować soczewek oraz chcą mieć dobry wzrok niezależnie od pory dnia i nocy. Mogą również okazać się dobre dla osób, które w dotychczasowych soczewkach odczuwały dyskomfort.
 
Soczewki podczas noszenia w trybie ciągłym, pozwalają ograniczyć konieczność używania płynów pielęgnacyjnych, co jest dużym atutem dla osób uczulonych na środki do dezynfekcji soczewek.
 
Soczewki PureVision łatwo się zakłada i zdejmuje, ponieważ dobrze zachowują swój naturalny kształt na palcu dzięki silikonowo-hydrożelowemu materiałowi.
 
Noszenie w trybie noc i dzień umożliwia materiał o nazwie AerGel, który charakteryzuje się przepuszczalnością tlenu na poziomie takim, jakby użytkownik w ogóle nie miał założonych soczewek.
 
Soczewki PureVision posiadają specjalną powierzchnię Performa zapobiegającą gromadzeniu się osadów. Zbudowane są z materiału Balafilcon A o uwodnieniu 36%. Użyty materiał sprawia, że soczewka nie jest podatna na wysychanie.
 
Soczewki PureVision zwiększają komfort noszenia dzięki specjalnie zaokrąglonym krawędziom, które ułatwiają poruszanie się soczewce po powierzchni rogówki. Odpowiadają one również za lepszy przepływ łez pod powierzchnią soczewek, co ułatwia ich nawilżanie oraz usuwanie drobnych zanieczyszczeń.
 
Soczewki kontaktowe PureVision charakteryzują się dobrą przejrzystością pola widzenia. Oferują uzyskanie dobrego obrazu w ciemnych lub słabo oświetlonych pomieszczeniach, gdy wielkość źrenicy ulega rozszerzeniu.
 
Soczewki redukują zjawisko aberracji sferycznej, które mogłoby wpływać na pogorszenie jakości widzianego obrazu. Polega ono na niezdolności oka do jednoczesnego ogniskowania promieni światła wpływających przez środek oraz obrzeża źrenicy.
 
Szkła kontaktowe Pure Vision mogą być zakładane podczas alergii, jednak lekarz okulista może zalecić krótszy czas noszenia oraz spłukiwanie soczewek w płynie pielęgnacyjnym przeznaczonym dla alergików.
Copyright © 2010-2023 Sklep Optyczny Soczewkomania.pl - Tanie soczewki kontaktowe sklep internetowy. All rights reserved.