Blog Soczewkomania.pl
Opinie o sklepie Soczewkomania.pl


Eyeye MonoSept - 360 ml

Promocje:
• Darmowa wysyłka od 200 złotych czytaj więcej
• Kupuj TANIEJ w zestawach promocyjnych sprawdź
• 5% zniżki dla Stałych Klientów czytaj więcej
Eyeye Mono Sept
Ilość

Cena: 49,99 zł
Ze zniżką: 47,49 zł
Wysyłamy w ciągu 24 godz.
Barnaux
PARAMETRY:
rodzaj:
płyn pielęgnacyjny
opakowanie: 360 ml
typ: dla oczu wrażliwych
zawiera: 1 pojemnik na soczewki
wysyłka w ciągu: 24 godz.
OPIS PRODUKTU:

Płyn przeznaczony dla pacjentów posiadających wrażliwe oczy oraz ze skłonnością do występowania uczucia suchości lub podrażnienia wywoływanego przez inne płyny pielęgnacyjne. Eyeye MonoSept nie zawiera konserwantów. Produkowany jest przez firmę Barnaux z naturalnych składników, które nie drażnią powierzchni oka podczas noszenia soczewek. Płyn umożliwia skuteczne wyeliminowanie osadów i bakterii, które mogą być odpowiedzialne za uczucie dyskomfortu.
 
Po zastosowaniu płynu soczewka jest idealnie czysta oraz uodporniona na osady oraz zanieczyszczenia pochodzące z zewnątrz. Płyn nie wywołuje reakcji alergicznych u pacjentów uczulonych na składniki dezynfekujące. Czyszczenie soczewek odbywa się poprzez neutralizację nadtlenku wodoru, po której płyn zostaje zamieniony w roztwór soli izotonicznej nie zawierającej konserwantów.
 
Do pielęgnacji soczewek w płynie Eyeye MonoSept używa się dołączanego do każdego opakowania specjalnego pojemnika z dyskiem platynowym, który umożliwia neutralizację nadtlenku wodoru. Kompletna dezynfekcja szkieł kontaktowych trwa 6 godzin. Płyn może służyć do czyszczenia każdego rodzaju soczewek.
Copyright © 2020 Sklep Optyczny Soczewkomania.pl - Tanie soczewki kontaktowe sklep internetowy. All rights reserved.