Blog Soczewkomania.pl
Opinie o sklepie Soczewkomania.pl


Eyeye Hydraclair z prowitam. B5 - 20 x 0,35ml

Promocje:
• Darmowa wysyłka od 200 złotych czytaj więcej
• Kupuj TANIEJ w zestawach promocyjnych sprawdź
• 5% zniżki dla Stałych Klientów czytaj więcej
Krople do oczu Eyeye od Barnaux
Ilość

Cena: 29,99 zł
Ze zniżką: 28,49 zł
Wysyłamy w ciągu 24 godz.
Barnaux
PARAMETRY:
rodzaj:
krople do oczu
działanie: nawilżające
opakowanie: ampułki 20 x 0,35 ml
wysyłka w ciągu: 24 godz.
OPIS PRODUKTU:

Krople Eyeye Hydraclair z prowitaminą B5 przywracają nawilżenie zmęczonym i suchym oczom. To naturalny środek łagodzący objawy dyskomfortu związanego z suchością oczu.
 
Nie zawierają szkodliwych substancji i konserwantów. Zawarta w kroplach prowitamina B5 odżywia rogówkę oka wspomagając jej właściwości ochronne, które poprawiają wydolność łez i w naturalny sposób bronią oczy przed uczuciem suchości.
 
Odpowiednio zadbana rogówka oraz dobre właściwości łez pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu oczu i utrzymaniu nawilżenia soczewek. Krople do oczu Eyeye Hydraclair z prowitaminą B5 chronią i pielęgnują oczy pozwalając im dłużej cieszyć się dobrą kondycją, a także bardziej komfortowo nosić soczewki kontaktowe.
 
Poziom prowitaminy B5 w rogówce jest regulowany przez Eye Responsive Care System, który umożliwia dostarczenie jej do oka tylko w odpowiedniej ilości według aktualnego zapotrzebowania.
 
Krople Eyeye produkowane przez firmę Barnaux mogą być używane do każdego typu soczewek. Polecane są również osobom, które w ogóle nie noszą szkieł kontaktowych, a chcą poprawić nawilżenie oczu.
 
Stosowanie kropel Eyeye Hydraclair:
Jeżeli pacjent nosi soczewki nie musi ich w ogóle ściągać z oczu, ponieważ można jednorazowo wpuścić od jednej do dwóch kropel bezpośrednio do oka. W tym celu należy odciągnąć dolną powiekę w dół i wpuść zalecaną porcję płynu, po czym kilkukrotnie zamrugać powiekami.
 
Krople mogą być również przeniesione do oczu za pośrednictwem soczewek. Należy wlać jedną lub dwie krople do ułożonej na palcu soczewki i założyć ją na oko. Soczewka w trakcie mrugania ustawi się na środku, a krople zostaną dokładnie rozprowadzone po całej powierzchni oczu.
 
Krople do oczu Eyeye Hydraclair dostępne są w jednorazowych ampułkach łatwych do zastosowania i zabrania ze sobą w każde miejsce. Ampułki zapewniają również higieniczną aplikację w odpowiedniej ilości.
Copyright © 2020 Sklep Optyczny Soczewkomania.pl - Tanie soczewki kontaktowe sklep internetowy. All rights reserved.