Blog Soczewkomania.pl
Opinie o sklepie Soczewkomania.pl


Eyeye Bioxy Toric - 6 sztuk

Promocje:
• Darmowa wysyłka od 200 złotych czytaj więcej
• Kupuj TANIEJ w zestawach promocyjnych sprawdź
• 5% zniżki dla Stałych Klientów czytaj więcej
Eyeye Bioxy Toric

Moc:
Cylinder:
Oś:
Ilość

Cena: 159,99 zł
Ze zniżką: 151,99 zł
Wysyłamy w ciągu 15 dni roboczych
Barnaux
PARAMETRY:
rodzaj:
soczewki toryczne
opakowanie: 6 sztuk
typ: miesięczne
DIA: 14,4 mm
BC: 8,7 mm
moc: od -8,00 do +4,00
wysyłka w ciągu: 15 dni roboczych
OPIS PRODUKTU:

Eyeye Bioxy Toric są soczewkami torycznymi do korekcji astygmatyzmu produkowanymi przez holenderską firmę Barnaux Healthcare. Wykonane zostały z biokompatybilnego materiału, który posiada właściwości zbliżone do naturalnych komórek występujących w ludzkim organizmie.
 
Dzięki biokompatybilnemu materiałowi soczewki są niezwykle wygodne w trakcie długiego noszenia. Materiał posiada również właściwości hipoalergiczne, co wpływa zdecydowanie na większą tolerancję soczewek przez alergików.
 
Materiał soczewek Eyeye Toric to BioxyGMA-hioxifilcon o uwodnieniu 57% jest odporny na utratę wody oraz posiada dobrą przepuszczalność tlenu.
 
Soczewki posiadają asferyczną powierzchnie optyczną, która poprawia ostrość obrazu. Jest ona zauważalna szczególnie w niesprzyjających warunkach, na przykład zła pogoda lub słabe oświetlenie.
 
Soczewki Eyeye Bioxy Toric przystosowane są do używania w trybie dziennym oraz wymiany po 1 miesiącu noszenia. Posiadają specjalnie zaokrąglone krawędzie, które eliminują mikrourazy nabłonka rogówki oraz zwiększają komfort użytkowania.
Copyright © 2020 Sklep Optyczny Soczewkomania.pl - Tanie soczewki kontaktowe sklep internetowy. All rights reserved.