Blog Soczewkomania.pl
Opinie o sklepie Soczewkomania.pl


Eyeye All in One z prowitaminą B5 - 100 ml

Promocje:
• Darmowa wysyłka od 200 złotych czytaj więcej
• Kupuj TANIEJ w zestawach promocyjnych sprawdź
• 5% zniżki dla Stałych Klientów czytaj więcej
Eyeye by Barnaux All In One 100 ml
Ilość

Cena: 15,99 zł
Ze zniżką: 15,19 zł
Wysyłamy w ciągu 24 godz.
Barnaux
PARAMETRY:
rodzaj:
płyn pielęgnacyjny
opakowanie: 100 ml
zawiera: 1 pojemnik na soczewki
wysyłka w ciągu: 24 godz.
OPIS PRODUKTU:

Płyn pielęgnacyjny Eyeye All In One z prowitaminą B5 firmy Barnaux chroni soczewki kontaktowe przed osadami. Posiada składniki odżywcze wspomagające funkcjonowanie oczu. Służy do pielęgnacji wszystkich rodzajów miękkich soczewek kontaktowych.
 
Głównym składnikiem jest zawarta w płynie prowitamina B5, która regeneruje i odżywia oczy w trakcie długiego noszenia soczewek. Doprowadza do uwolnienia właściwości sprzyjających odbudowie rogówki i utrzymaniu odpowiedniego nawilżenia soczewek.
 
Płyn Eyeye All In One usuwa osady białkowe, tłuszcze i bakterie, które mogą podrażniać oczy i zakłócać przejrzystość soczewek. Płyn umożliwia przechowywanie szkieł kontaktowych, a po ich wyciągnięciu soczewki wyróżniają się świeżością i nawilżeniem.
 
Dzięki systemowi Eye Responsive Care, do soczewek jest dostarczana odpowiednia ilości prowitaminy. W tym celu wykorzystywany jest system Slow Release, który dostarcza do oczu tyle składników, ile w danym momencie potrzebują. Prowitamina B5 wpływa korzystniej na nawilżenie oczu normalnych, a także suchych.
 
Eyeye All In One to połączenie działania odżywiającego oczy ze składnikami usuwającymi mikroorganizmy. Wszystkie funkcje składają się na kompletny system pielęgnacyjny, który zawarty jest w jednym płynie. Pielęgnacja trwa 4 godziny i nie wymaga dodatkowego czyszczenia i pocierania soczewek.
 
Dlaczego warto jest stosować płyn zawierający prowitaminę B5?
  • rogówka posiada specjalną powłokę, która ma bezpośredni kontakt z soczewką i niewłaściwie odżywiana może doprowadzić do uszkodzenia komórek nabłonkowych oka,
  • regeneracja rogówki zmniejsza wyczuwanie soczewki i zmęczenie oczu w trakcie noszenia,
  • prowitamina B5 wpływa na lepsze działanie systemu nawilżającego HydraFlex zawartego w płynie,
  • zadbana rogówka odpowiada za lepsze nawilżanie soczewek oraz zmniejsza uczucie suchości oczu.
Copyright © 2020 Sklep Optyczny Soczewkomania.pl - Tanie soczewki kontaktowe sklep internetowy. All rights reserved.