Blog Soczewkomania.pl
Opinie o sklepie Soczewkomania.pl


Biotrue - 300 ml

Promocje:
• Darmowa wysyłka od 200 złotych czytaj więcej
• Kupuj TANIEJ w zestawach promocyjnych sprawdź
• 5% zniżki dla Stałych Klientów czytaj więcej
Biotrue
Ilość

Cena: 39,99 zł
Ze zniżką: 37,99 zł
Wysyłamy w ciągu 24 godz.
Bausch & Lomb
PARAMETRY:
rodzaj:
płyn pielęgnacyjny
opakowanie: 300 ml
zawiera: 1 pojemnik na soczewki
wysyłka w ciągu: 24 godz.
OPIS PRODUKTU:

Biotrue – inspirowany biologią ludzkiego oka – działa jak Twoje oczy. Posiada zrównoważone pH odpowiadające odczynowi zdrowych łez. Czyści i eliminuje drobnoustroje.
 
Wielofunkcyjny płyn do soczewek Biotrue Bausch&Lomb służy do pielęgnacji, oczyszczania, usuwania osadów białkowych, dezynfekcji, płukania i przechowywania.
 
Noszenie soczewek kontaktowych, szczególnie gdy mniej sypiamy i dłużej korzystamy z komputera, sprawia że zachowanie komfortu i zdrowia narządu wzroku staje się wyzwaniem. W trosce o soczewki i stan Twoich oczu stworzono płyn do pielęgnacji soczewek kontaktowych Bio true dopasowany do fizjologii narządu wzroku.
 
Płyn wielofunkcyjny Biotrue zapewnia naturalne nawilżenie gałki ocznej dzięki zastosowaniu substancji zwilżającej będącej również składnikiem filmu łzowego oraz wartości pH dopasowanej do odczynu prawidłowych łez.
 
Płyn pielęgnacyjny Biotrue ułatwia oczyszczanie soczewek, pomagając zapobiegać denaturacji pewnych białek zawartych we łzach, a także eliminuje drobnoustroje, dbając o zachowanie zdrowia. Biotrue działa jak Twoje oczy.
 
Biotrue to najnowszy płyn do pielęgnacji miękkich soczewek kontaktowych opracowany przez firmę Bausch & Lomb. Płyn został wyposażony w substancję nawilżającą, która znajduje się naturalnie w filmie łzowym.
 
Posiada ona identyczny współczynnik pH jak ten zawarty we łzach. Dzięki temu płyn zwiększa nawilżanie i utrzymanie komfortu soczewek kontaktowych w trakcie codziennego noszenia.
 
Biotrue jest płynem wielofunkcyjnym, który ma za zadanie chronić oczy oraz soczewki przed wysychaniem i utratą komfortu. Zabezpiecza soczewkę przed tworzeniem się osadów białkowych, dzięki denaturacji związków zawartych we łzach odpowiedzialnych za powstawanie białek.
 
Płyn Biotrue posiada doskonałe właściwości nawilżające i czyszczące, które zapewniają użytkownikom soczewek długotrwały komfort przez cały dzień.Możesz być również zainteresowany:
Cena: 99,90 zł
Cena: 79,90 zł
Cena: 59,99 zł
Cena: 99,90 zł

Copyright © 2010-2023 Sklep Optyczny Soczewkomania.pl - Tanie soczewki kontaktowe sklep internetowy. All rights reserved.