Blog Soczewkomania.pl
Opinie o sklepie Soczewkomania.pl


Air Optix Aqua - 3 sztuki

Promocje:
• Darmowa wysyłka od 200 złotych czytaj więcej
• Kupuj TANIEJ w zestawach promocyjnych sprawdź
• 5% zniżki dla Stałych Klientów czytaj więcej
Air Optix Aqua 3 sztuki
Moc:
Ilość

Cena: 59,99 zł
Ze zniżką: 56,99 zł
Wysyłamy w ciągu 24 godz.
Ciba Vision
PARAMETRY:
rodzaj:
soczewki sferyczne
opakowanie: 3 sztuki
typ: miesięczne
DIA: 14,2 mm
BC: 8,6 mm
moc: od -10,00 do +6,00
wysyłka w ciągu: 24 godz.
OPIS PRODUKTU:

Wysyłka w 24 godziny dotyczy mocy od -1,00 do -6,00. Na pozostałe moce czas realizacji wynosi 2 dni.

Air Optix Aqua to soczewki silikonowo-hydrożelowe Ciba Vision. Pozwalają na około pięciokrotnie wyższe przenikanie tlenu w porównaniu z soczewkami wykonywanymi z hydrożelowych materiałów. Większy dopływ tlenu jest odpowiedzialny za zdrowiej wyglądające oczy oraz zmniejszenie dolegliwości spowodowanych długim noszeniem soczewek.
 
Soczewki kontaktowe przeznaczone są dla osób, które noszą je przez kilkanaście godzin w trakcie dnia. Soczewki Air Optix zostały tak skonstruowane, aby utrzymać nawilżenie od samego początku dnia, aż do jego zakończenia i to nawet pod koniec miesięcznego okresu używania.
 
Wysoki stopień dostarczania tlenu do oczu, pozwala na spanie w soczewkach nawet do sześciu dni i nocy bez zdejmowania. Po tym okresie producent soczewek Ciba Vision zaleca spędzenie jednej nocy bez założonych szkieł. Soczewki mogą być ponowne noszon w trybie ciągłym według tej samej zasady. Soczewki Air Optix Aqua powinny być wymienione na nowe co 30 dni.
 
Materiał soczewek Air Optix Aqua Lotrafilcon B o uwodnieniu 33% jest odporny na tworzenie się osadów białkowo-lipidowych. Dwa systemy kanalików udrażniają transport tlenu, który może swobodnie przenikać przez powierzchnię soczewki.
 
Air Optix są wyposażone w specjalny system Aqua, który wraz z użytym materiałem zmniejsza tempo odwodnienia soczewki, podnosząc poziom jej nawilżenia. Specjalna substancja tworzy na soczewkach powłokę ochronną. Powieka w trakcie mrugania porusza się gładko po powierzchni soczewek, a każdy jej ruch uwalnia dodatkową porcję składników nawilżających.
Copyright © 2022 Sklep Optyczny Soczewkomania.pl - Tanie soczewki kontaktowe sklep internetowy. All rights reserved.