Blog Soczewkomania.pl
Opinie o sklepie Soczewkomania.pl


ZESTAW: Acuvue 2 (6 sztuk) + Opti-Free Express 355 ml

Promocje:
• Darmowa wysyłka od 200 złotych czytaj więcej
• Kupuj TANIEJ w zestawach promocyjnych sprawdź
• 5% zniżki dla Stałych Klientów czytaj więcej
Acuvue 2 i Opti-Free Express 355 ml
Moc:
BC:
Ilość zestawów

Cena: 119,99 zł
Ze zniżką: 113,99 zł
Wysyłamy w ciągu 24 godz.
Zestawy promocyjne
PARAMETRY:
opakowanie: soczewki 6 sztuk + płyn 355 ml
zawiera: 1 pojemnik na soczewki
cena poza zestawem: 94,99
DIA: 14,0 mm
BC: 8.3 mm , 8.7 mm
moc: od -12,00 do +8,00
wysyłka w ciągu: 24 godz.
OPIS PRODUKTU:

Wysyłka w 24 godziny dotyczy mocy od -1,00 do -7,50 w krzywiźnie BC 8,7. Na pozostałe parametry czas realizacji wynosi 2 dni.

Zestaw zawiera:
1 opakowanie soczewek Acuvue 2 - 6 sztuk,
1 opakowanie płynu Opti-Free Express 355 ml z pojemnikiem na soczewki.

Acuvue 2 to nowoczesna soczewka kontaktowa do systematycznego noszenia dziennego przez 2 tygodnie lub przedłużonego noszenia przez tydzień bez zdejmowania na noc.

Jeśli chodzi o Twój wzrok, naturalne jest wybranie tego co najlepsze. Dlatego tak wiele osób wybiera soczewki Acuvue 2 - nowe soczewki kontaktowe, które są wyjątkowo komfortowe i łatwe w użyciu.

Soczewki Acuvue 2 mają dobrze widoczny wskaźnik strony "123", co daje absolutną pewność, że zawsze zakładasz soczewkę na odpowiedniej stronie.

Opti-Free Express to wielofunkcyjny płyn do pielęgnacji wszystkich miękkich soczewek kontaktowych. Umożliwia czyszczenie, spłukiwanie i dezynfekcję. Usuwa skutecznie osady białkowe. Jest rekomendowany przez firmę Jonhson & Johnson do skutecznej pielęgnacji soczewek.
 
Unikalna formuła Opti-Free Express zawiera składniki, które niszczą szkodliwe mikroorganizmy, ale są niegroźne dla oczu. Zawiera również cytryniany, które usuwają osady białkowe podczas przechowywania soczewek.
 
Opti-Free Express nawilża soczewki, łagodząc drobne podrażnienia i dyskomfort mogący pojawić się w trakcie ich noszenia. Podczas używania Opti-Free Express nie jest wymagane stosowanie roztworu soli fizjologicznej.
 
Podczasz pielęgnacji z płynem nie jest wymagane mechaniczne czyszczenie poprzez pocieranie soczewek. Wystarczy przepłukać soczewki i pozostawić je w płynie na całą noc lub minimum 4 godziny.
Copyright © 2010-2023 Sklep Optyczny Soczewkomania.pl - Tanie soczewki kontaktowe sklep internetowy. All rights reserved.