Blog Soczewkomania.pl
Opinie o sklepie Soczewkomania.pl


Biofinity Energys - 3 sztuki

Promocje:
• Darmowa wysyłka od 200 złotych czytaj więcej
• Kupuj TANIEJ w zestawach promocyjnych sprawdź
• 5% zniżki dla Stałych Klientów czytaj więcej
Biofinity Energys CooperVision

Moc:
Ilość

Cena: 79,90 zł
Ze zniżką: 75,91 zł
Wysyłamy w ciągu 3 dni roboczych
CooperVision
PARAMETRY:
rodzaj:
soczewki sferyczne
opakowanie: 3 sztuki
DIA: 14,0 mm
BC: 8,6 mm
moc: od -12,00 do +8,00
wysyłka w ciągu: 3 dni roboczych
OPIS PRODUKTU:

Biofinity Energys to najnowsze miesięczne soczewki kontaktowe CooperVision do dziennego lub całodobowego noszenia. Soczewki silikonowo-hydrożelowe o wysokiej przepuszczalności tlenu stworzone specjalnie dla osób żyjących w cyfrowym świecie.

Soczewki Biofinity Energys posiadają system optyczny Digital Zone Optics chroniący przed zmęczeniem wzroku, które spowodowane jest patrzeniem na monitory urządzeń cyfrowych z bliskiej odległości. Digital Zone Optics pomaga także widzieć ostro podczas przekierowywania wzroku z urządzeń cyfrowych na odległości dalekie. Wszystko odbywa się płynnie oraz bez wysiłku dla wzroku.

Zaawansowana technologia Aquaform użyta w Biofinity Energys przyciąga i wiąże wodę w materiale soczewki utrzymując jej nawilżenie. Specjalna technologia oraz użyty materiał sprawiają, że soczewka zachowuje elastyczność, dzięki czemu jest dużo bardziej komfortowa w noszeniu. To doraźne zwilżanie pomaga zapobiegać suchości oczu, nawet gdy częstość mrugania zmniejszy się do minimum podczas patrzenia w monitor. Doskonała przepuszczalność tlenu na bardzo wysokim poziomie 160 DK/t połączona z wyższą zawartością wody zapewnia komfort i sprawia, że oczy pacjentów są bielsze i zdrowsze niż przy noszeniu innych soczewek kontaktowych.

Korzystanie z urządzeń cyfrowych takich jak smartfony, tablety i laptopy to dzisiaj konieczność, ale może być męczące dla oczu. Przerzucanie wzroku z monitorów na odległości dalekie i z powrotem przez cały dzień może nadwyrężyć oczy i prowadzić do zmęczenia, suchości oraz zaczerwienienia. Aby temu zapobiec stworzone zostały soczewki kontaktowe Biofinity Energys, jedyne takie soczewki z systemem optycznym Digital Zone Optics.

Biofinity Energys produkowane są przez firmę CooperVision z silikonowo-hydrożelowego materiału Comfilcon A o uwodnieniu 48% i przeznaczone do miesięcznego noszenia w trybie ciągłym dzień i noc.

Główne zalety:
- doskonała jakość widzenia dzięki wyjątkowej stabilności oraz właściwościom optycznym,
- duża łatwość obsługi,
- najwyższa jakość i komfort noszenia,
- bardzo wysoki poziom nawilżenia dzięki zaawansowanej technologii.

Soczewki Biofinity Energys posiadają jasnoniebieskie zabarwienie, które ułatwia manipulację soczewkami oraz codzienną obsługę.
Możesz być również zainteresowany:
Cena: 39,99 zł
Cena: 109,99 zł

Copyright © 2010-2023 Sklep Optyczny Soczewkomania.pl - Tanie soczewki kontaktowe sklep internetowy. All rights reserved.