Blog Soczewkomania.pl
Opinie o sklepie Soczewkomania.pl


Bausch+Lomb ULTRA - 6 sztuk

Promocje:
• Darmowa wysyłka od 200 złotych czytaj więcej
• Kupuj TANIEJ w zestawach promocyjnych sprawdź
• 5% zniżki dla Stałych Klientów czytaj więcej
Bausch Lomb Ultra

Moc:
Ilość

Cena: 119,99 zł
Ze zniżką: 113,99 zł
Wysyłamy w ciągu 24 godzin
Bausch & Lomb
PARAMETRY:
rodzaj:
soczewki sferyczne
opakowanie: 6 sztuk
typ: miesięczne
DIA: 14,2 mm
BC: 8.5 mm
moc: od -12,00 do +6,00
wysyłka w ciągu: 24 godzin
OPIS PRODUKTU:

Bausch+Lomb ULTRA to miesięczne soczewki kontaktowe najnowszej generacji wykonane w technologii MoistureSeal, która zapewnia długi komfortu dla osób spędzającym dużo czasu przy komputerze oraz smartfonie.

Przełomowa technologia MoistureSeal oferuje wysokie uwodnienie dzięki któremu soczewki są nawilżone i niezmiennie komfortowe przez cały dzień. Bausch+Lomb ULTRA posiadają wyjątkowo wysoką przepuszczalność tlenu potrzebną dla zachowania oczu w zdrowiu oraz dobrej kondycji przez cały okres noszenia soczewek

Bausch+Lomb ULTRA to niezwykle wysoka elastyczność dzięki czemu soczewka jest wygodna zaraz po jej założeniu i niewyczuwalna na oku w ciągu całego dnia

Zastosowana w soczewkach Bausch+Lomb ULTRA optyka asferyczna zapewnia doskonałą jakość widzenia również w warunkach słabego oświetlenia, dzięki czemu soczewki sprawdzają się dobrze wśród osób pracujących lub spędzających dużo czasu w cyfrowym świecie.

Bausch+Lomb ULTRA to niezwykła wygoda przeznaczona dla osób, które chcą cieszyć się doskonałym widzeniem i komfortem noszenia soczewek przez cały dzień noszenia.
Możesz być również zainteresowany:
Cena: 39,99 zł
Cena: 19,99 zł

Copyright © 2010-2023 Sklep Optyczny Soczewkomania.pl - Tanie soczewki kontaktowe sklep internetowy. All rights reserved.