Blog Soczewkomania.pl
Opinie o sklepie Soczewkomania.pl


Air Optix Plus HydraGlyde - 6 sztuk

Promocje:
• Darmowa wysyłka od 200 złotych czytaj więcej
• Kupuj TANIEJ w zestawach promocyjnych sprawdź
• 5% zniżki dla Stałych Klientów czytaj więcej
Air Optix Plus HydraGlyde

Moc:
Ilość

Cena: 119,99 zł
Ze zniżką: 113,99 zł
Wysyłamy w ciągu 2 dni roboczych
Ciba Vision
PARAMETRY:
rodzaj:
soczewki sferyczne
opakowanie: 6 sztuk
typ: miesięczne
DIA: 14,2 mm
BC: 8.6 mm
moc: od -12,00 do +8,00
wysyłka w ciągu: 2 dni roboczych
OPIS PRODUKTU:

Air Optix Plus HydraGlyde to najnowsze sferyczne soczewki miesięczne z linii AIR OPTIX od producenta Alcon. Są to pierwsze i jedyne soczewki kontaktowe z unikalną technologią HydraGlyde Moisture Matrix, zaprojektowaną tak, aby nawilżenie powierzchni soczewki utrzymywało się przez cały dzień.

Unikalna technologia SmartShield zapewnia ochronę przed zanieczyszczeniami, np. pozostałościami kosmetyków, jest trwała i nierozłącznie połączona z soczewką.

Atuty soczewek Air Optix Plus HydraGlyde to zdrowiej wyglądające oczy, możliwość okazjonalnego noszenia soczewek w trybie przedłużonym do 6 dni i nocy, lepiej nawilżona powierzchnia oraz zwiększona odporność na osady.

Soczewki Air Optix Plus HydraGlyde cechuje jasnobłękitne podbarwienie na całej powierzchni ułatwiające zakładanie i manipulację.

Air Optix Plus HydraGlyde produkowane są przez firmę Alcon z materiału Lotrafilcon B o uwodnieniu 33% i przepuszczalności tlenu Dk/t: 138. Posiadają miesięczny tryb wymiany i przeznaczone są do noszenia w systemie dziennym lub w trybie ciągłym do 6 dni i nocy.
Możesz być również zainteresowany:
Cena: 19,99 zł

Copyright © 2010-2023 Sklep Optyczny Soczewkomania.pl - Tanie soczewki kontaktowe sklep internetowy. All rights reserved.