Blog Soczewkomania.pl
Opinie o sklepie Soczewkomania.pl


1-Day Acuvue TruEye - 30 sztuk

Promocje:
• Darmowa wysyłka od 200 złotych czytaj więcej
• Kupuj TANIEJ w zestawach promocyjnych sprawdź
• 5% zniżki dla Stałych Klientów czytaj więcej
1-Day Acuvue TruEye
Moc:
BC:
Ilość

Cena: 99,99 zł
Ze zniżką: 94,99 zł
Wysyłamy w ciągu 24 godz.
Johnson & Johnson
PARAMETRY:
rodzaj:
soczewki sferyczne
opakowanie: 30 sztuk
typ: jednodniowe
DIA: 14,2 mm
BC: 8,5 mm ; 9,0 mm
moc: od -12,00 do +6,00
wysyłka w ciągu: 24 godz.
OPIS PRODUKTU:

Wysyłka w 24 godziny dotyczy mocy od -1,00 do -12,00 w krzywiźnie BC 8,5. Pozostałe moce w krzywiźnie BC 8,5 wysyłamy w ciągu 2 dni. Soczewki w krzywiźnie BC 9,0 dostępne są na zamówienie do 10 dni roboczych.

1 Day Acuvue TruEye posiadają składnik nawilżający Hydraclear, który po raz pierwszy został zastosowany w soczewkach jednodniowych firmy Johnson & Johnson. Nowością jest również silikonowo-hydrożelowy materiał dający przepuszczalność tlenu na poziomie bliskim 100%.
 
Soczewki zostały przystosowane do bardziej wymagającego trybu życia oraz warunków otoczenia, dzięki czemu pozwalają jeszcze efektywniej korzystać z zalet oferowanych przez soczewki jednodniowe.
 
Soczewki charakteryzują się gładką powierzchnią, która wpływa na zwiększenie komfortu noszenia. Dzięki zastosowanemu materiałowi oczy mogą być bielsze i zdrowsze niż w soczewkach hydrożelowych.
 
Soczewki 1 Day Acuvue TruEye wyposażone są w filtr UV blokujący 97% UV-A i 100% UV-B. Należy jednak pamiętać, że soczewki kontaktowe nie gwarantują tak dużej ochrony jak okulary przeciwsłoneczne. Wynika to z faktu, że soczewki zakrywają tylko niewielki obszar oczu. Mogą za to odpowiednio wspomagać ochronę oczu w słoneczne dni.
Copyright © 2022 Sklep Optyczny Soczewkomania.pl - Tanie soczewki kontaktowe sklep internetowy. All rights reserved.