Blog Soczewkomania.pl
Opinie o sklepie Soczewkomania.pl


1-Day Acuvue Moist - 30 sztuk

Promocje:
• Darmowa wysyłka od 200 złotych czytaj więcej
• Kupuj TANIEJ w zestawach promocyjnych sprawdź
• 5% zniżki dla Stałych Klientów czytaj więcej
1-Day Acuvue Moist
Moc:
BC:
Ilość

Cena: 99,90 zł
Ze zniżką: 94,91 zł
Wysyłamy w ciągu 24 godz.
Johnson & Johnson
PARAMETRY:
rodzaj:
soczewki sferyczne
opakowanie: 30 sztuk
typ: jednodniowe
DIA: 14,2 mm
BC: 8,5 mm ; 9,0 mm
moc: od -12,00 do +6,00
wysyłka w ciągu: 24 godz.
OPIS PRODUKTU:

Wysyłka w 24 godziny dotyczy mocy od -1,00 do -12,00 w krzywiźnie BC 8,5. Pozostałe moce w krzywiźnie BC 8,5 wysyłamy w ciągu 2 dni. Soczewki w krzywiźnie BC 9,0 dostępne są na zamówienie do 10 dni roboczych.

Soczewki jednodniowe przeznaczone są dla osób, które chcą zapomnieć o codziennej pielęgnacji, a także noszących szkła kontaktowe tylko okazjonalnie. Soczewki 1-Day Acuvue Moist są niezastąpione również podczas uprawiania sportu, ponieważ zapewniają bezpieczeństwo, swobodę ruchów oraz szerokie pole widzenia, czego nie można powiedzieć o okularach.
 
Soczewki kontaktowe są wyposażone w filtr zapewniający ochronę przed promieniowaniem UVA i UVB. Zostały wyprodukowane w technologii LACREONT, w której przy użyciu materiału Etafilcon A mogą zaoferować odpowiednie nawilżenie w trakcie całego dnia noszenia.
 
Soczewki kontaktowe 1-Day Acuvue Moist nie wymagają stosowania płynu pielęgnacyjnego ani przechowywania w pojemniczku. Codziennie używana jest świeża para soczewek kontaktowych. Dzięki temu mogą zaoferować większe uczucie komfortu przez cały dzień. Na koniec dnia zdejmujesz je i wyrzucasz, a rano zakładasz nową parę.
 
Soczewki posiadają wskaźnik oznaczenia strony „123”, który ułatwia początkującym użytkownikom zakładanie.
 
Aby sprawdzić czy soczewka znajduje się na prawidłowej stronie należy umieścić soczewkę na palcu i przyjrzeć się jej bocznej krawędzi. Znacznik z cyframi „123” powinien być czytany poprawnie, wówczas soczewka znajduje się na właściwej stronie i można przystąpić do zakładania. Jeżeli cyfry są odwrócone oznacza to, że soczewka jest wywinięta i należy przełożyć ją na odpowiednią stronę.Możesz być również zainteresowany:
Cena: 89,90 zł
Cena: 99,90 zł

Copyright © 2010-2023 Sklep Optyczny Soczewkomania.pl - Tanie soczewki kontaktowe sklep internetowy. All rights reserved.