Blog Soczewkomania.pl
Opinie o sklepie Soczewkomania.pl


ZESTAW: SofLens 59 (6 sztuk) + ReNu MultiPlus 360 ml

Promocje:
• Darmowa wysyłka od 200 złotych czytaj więcej
• Kupuj TANIEJ w zestawach promocyjnych sprawdź
• 5% zniżki dla Stałych Klientów czytaj więcej
Soflens 59 + Renu
Moc:
Ilość zestawów

Cena: 74,90 zł
Ze zniżką: 71,16 zł
Wysyłamy w ciągu 24 godz.
Zestawy promocyjne
PARAMETRY:
opakowanie: soczewki 6 sztuk, płyn 360 ml
zawiera: 1 pojemnik na soczewki
cena poza zestawem: 79,90 zł
DIA: 14,2 mm
BC: 8,6 mm
moc: od -9,00 do +6,00
wysyłka w ciągu: 24 godz.
OPIS PRODUKTU:

Wysyłka w 24 godziny dotyczy mocy od -1,00 do -7,50. Na pozostałe moce czas realizacji wynosi 2 dni.

Zestaw zawiera:
1 opakowanie soczewek SofLens 59 - 6 sztuk,
1 opakowanie płynu ReNu MultiPlus 360 ml z pojemnikiem na soczewki.

Soflens 59 są soczewkami Bauch & Lomb gwarantującymi komfort noszenia i łatwość użytkowania soczewek kontaktowych każdego dnia. Soflens 59 to soczewki miesięczne przeznaczone do dziennego noszenia.
 
Zastosowanie nowoczesnej technologii Unifit zapewnia komfort i łatwość posługiwania się soczewką oraz doskonałą ostrość wzroku.
 
Soflens 59 oferują łatwe dopasowanie soczewek dzięki ograniczeniu liczby parametrów do jednej krzywizny tylnej. Oferują doskonałe właściwości przy manipulacji podczas zakładania i zdejmowania.

Polimer Hilafilcon B zapewnia odporność na osady białkowe, a tym samym zwiększa komfort noszenia. Nowoczesny proces wytłaczania jest gwarancją wysokiej jakości soczewek oraz powtarzalności parametrów.

ReNu MultiPlus to wielofunkcyjny płyn do pielęgnacji soczewek teraz w nowej przezroczystej butelce ze wskaźnikiem zużycia.
 
Od ponad 10 lat, specjaliści zalecają płyn ReNu MultiPlus i jest on z sukcesem stosowany przez miliony użytkowników na całym świecie.
 
ReNu MultiPlus skutecznie zabija bakterie i usuwa zanieczyszczenia już w 4 godziny, dzięki czemu pomaga utrzymać komfort soczewek kontaktowych przez cały czas ich użytkowania.
 
Pamiętaj, żeby zawsze przestrzegać zasad pielęgnacji soczewek kontaktowych.
 
Pamiętaj, żeby przestrzegać czasu noszenia soczewek kontaktowych zalecanego przez specjalistów. Nie powinieneś nosić soczewek dłużej niż zaleca specjalista, ponieważ może to grozić powikłaniami.
 
By dokładnie zdezynfekować soczewki, muszą one być dobrze wyczyszczone, opłukane i odpowiednio długo przechowywane w płynie po każdorazowym zdjęciu z oczu.

Częste, codzienne używanie płynu ReNu MultiPlus zgodnie z zaleceniami skutecznie usuwa nagromadzone osady. Do bezpiecznego noszenia soczewek i skutecznej pielęgnacji nie jest wymagany już żaden dodatkowy preparat. Wszystkie niezbędne funcje posiada płyn ReNu MultiPlus.

Copyright © 2019 Sklep Optyczny Soczewkomania.pl - Tanie soczewki kontaktowe sklep internetowy. All rights reserved.