Blog Soczewkomania.pl
Opinie o sklepie Soczewkomania.pl


Proclear Toric - 3 sztuki

Promocje:
• Darmowa wysyłka od 200 złotych czytaj więcej
• Kupuj TANIEJ w zestawach promocyjnych sprawdź
• 5% zniżki dla Stałych Klientów czytaj więcej
Proclear Toric - Cooper Vision

Moc:
Cylinder:
Oś:
Ilość

Cena: 79,90 zł
Ze zniżką: 75,91 zł
Wysyłamy w ciągu 5 dni roboczych
CooperVision
PARAMETRY:
rodzaj:
soczewki toryczne
opakowanie: 3 sztuki
typ: miesięczne
DIA: 14,4 mm
BC: 8.8 mm
moc: od -8,00 do +6,00
wysyłka w ciągu: 5 dni roboczych
OPIS PRODUKTU:

Soczewki toryczne Proclear Toric przeznaczone są do miesięcznej wymiany oraz noszenia dziennego. Wykonane zostały z materiału Omafilcon A o uwodnieniu 62%. Przeznaczone są do korekcji wady sferycznej w połączeniu z wartością cylindryczną.

Zakładanie soczewek torycznych zostało uproszczone dzięki specjalnym znacznikom. Na powierzchni soczewek widoczne są 3 gwiaździste linie na godz. 6 oraz dwie po obu stronach przesunięte o 15 stopni. Dzięki temu pacjent jest w stanie szybko określić w jakiej pozycji soczewka powinna zostać założona na oko.

Dodatkowo soczewki Proclear Toric posiadają jasnoniebieskie zabarwienie, które poprawia widoczności soczewek na palcu i ułatwia posługiwanie się nimi podczas zakładania.

Wykonane są z materiału, który nie wysycha w trakcie długiego noszenia. W ich skład wchodzi substancja Fosforylocholina (PC), która naturalnie występuje w błonie komórkowej człowieka. Cząsteczki PC doskonale wiążą wodę oraz chronią przed utratą nawilżenia, dzięki temu soczewki zawsze posiadają wysoki komfort oraz wysoką zawartość wody.

Soczewki Proclear Toric zapewniają stały dopływ tlenu do oka minimalną ilość osadów, która umożliwia komfortowe noszenie.
Możesz być również zainteresowany:
Cena: 94,99 zł

Copyright © 2018 Sklep Optyczny Soczewkomania.pl - Tanie soczewki kontaktowe sklep internetowy. All rights reserved.