Blog Soczewkomania.pl
Opinie o sklepie Soczewkomania.pl


Frequency 55 Aspheric - 3 sztuki

Promocje:
• Darmowa wysyłka od 200 złotych czytaj więcej
• Kupuj TANIEJ w zestawach promocyjnych sprawdź
• 5% zniżki dla Stałych Klientów czytaj więcej
Frequency 55 Aspheric
Moc:
Ilość

Cena: 49,99 zł
Ze zniżką: 47,49 zł
Wysyłamy w ciągu 2-7 dni roboczych
CooperVision
PARAMETRY:
rodzaj:
soczewki asferyczne
opakowanie: 3 sztuki
typ: miesięczne
DIA: 14,4 mm
BC: 8,7 mm
moc: od -10,00 do +8,00
wysyłka w ciągu: 2-7 dni roboczych
OPIS PRODUKTU:

Frequency 55 Aspheric to soczewki asferyczne, które dzięki zastosowanej optyce pozwalają uzyskać bardziej ostry obraz w porównaniu z soczewkami sferycznymi.

Korekcja wzroku jest wyraźniejsza, a obrazy obserwowane w ciemności, przy słabym oświetleniu lub mające mały kontrast z otoczeniem, są lepiej widziane i łatwiej rozpoznawalne. Ułatwia to uzyskanie dokładniejszej korekcji, na przykład przez kierowców prowadzących często pojazdy w trakcie nocy.

Szkła kontaktowe Cooper Vision Frequency 55 Aspheric pozwalają korygować krótkowzroczność, nadwzroczność, a przy tym także małe stopnie astygmatyzmu, dla których nie zawsze dostępne są soczewki toryczne.

Frequency 55 Aspheric mogą pomagać także w czasie występowania wczesnej prezbiopii. W początkowym momencie tej wady wzroku, gdy pacjent nie zaczął nosić jeszcze szkieł progresywnych, Frequency 55 Aspheric mogą zaoferować lepszy obraz niż tradycyjne soczewki sferyczne.

W soczewkach Frequency 55 Aspheric poprawa widzenia w porównaniu z soczewkami sferycznymi następuje na skutek bardziej precyzyjnego ogniskowania promieni światła skupiających się na siatkówce. Uzyskiwany obraz jest dokładniejszy i posiada mniej zniekształceń.

Natomiast w soczewkach sferycznych obszar ogniskowania jest dużo szerszy, co sprawia wrażenie rozmazywania się uzyskanego obrazu. Soczewki Frequency 55 Aspheric ograniczają ten problem, umożliwiając dokładniejszą korekcję wzroku.

Frequency 55 Aspheric oferują wysoki komfort noszenia w trybie dziennym. Przeznaczone są do miesięcznej wymiany. Zastosowany w nich materiał to methafilcon A o uwodnieniu 55%.

Soczewki są bardzo cienkie i posiadają płaskie krawędzie uzyskane w procesie produkcyjnym UltraSYNC. Materiał ma lekkie jasnoniebieskie zabarwienie, które ułatwia posługiwanie się soczewkami.

Czym różnią się soczewki asferyczne od sferycznych?

Soczewki Frequency 55 Aspheric posiadają dwie powierzchnie. Pierwszą jest przednia asferyczna część soczewki, a druga to tylna powierzchnia sferyczna jednokrzywiznowa.

W tradycyjnych soczewkach sferycznych obszar ogniskowania promieni świetlnych jest o wiele większy, przez co promienie rozpraszają się i tworzą mniej ostry obraz. W soczewkach asferycznych promienie świetlne są ogniskowane w jednym punkcie, oferując wyższą rozdzielczość oraz ostrość obrazu.
Możesz być również zainteresowany:
Cena: 94,99 zł

Copyright © 2019 Sklep Optyczny Soczewkomania.pl - Tanie soczewki kontaktowe sklep internetowy. All rights reserved.