Blog Soczewkomania.pl
Opinie o sklepie Soczewkomania.pl


Brevia - nawilżona chusteczka do okularów w saszetce - 1 sztuka

Promocje:
• Darmowa wysyłka od 200 złotych czytaj więcej
• Kupuj TANIEJ w zestawach promocyjnych sprawdź
• 5% zniżki dla Stałych Klientów czytaj więcej
Brevia - Chusteczki do okularow
Ilość

Cena: 0,69 zł
Ze zniżką: 0,66 zł
Wysyłamy w ciągu 24 godz.
Barnaux
PARAMETRY:
opakowanie: 1 sztuka w saszetce
wysyłka w ciągu: 24 godz.
OPIS PRODUKTU:

Nawilżone chusteczki Brevia do czyszczenia okularów i soczewek optycznych idealnie usuwają zanieczyszczenia i tłuste plamy, nie pozostawiając uciążliwych smug. Łatwe w użyciu. Czyszczą szybko i skutecznie, tworząc niewidzialną powłokę, zabezpieczającą przed osadzaniem się kurzu.
 
Nie niszczą powłok antyrefleksyjnych stosowanych w soczewkach okularowych. Idealne w domu, podróży oraz w pracy. Wygodne w użyciu. Małe opakowanie z łatwością zmieści się do każdej damskiej torebki.
 
Z chusteczkami Brevia czujemy się pewnie i natychmiast odrzucamy czyszczenie okularów za pomocą odzieży czy suchych serwetek.
 
Sposób czyszczenia:
Wyjmij z opakowania i delikatnie przetrzyj soczewkę chusteczką nawilżoną specjalnym preparatem, skutecznie usuwając kurz i tłuszcze. Następnie nie przecieraj tylko pozostaw soczewkę do wyschnięcia.
 
Zastosowanie:
Soczewki okularowe, soczewki mikroskopów, lunet i lornet, soczewki fotograficzne, ekrany TV i komputerowe, plazmowe i LCD.
 
Opakowanie:
Każda chusteczka znajduje się w osobnej jednorazowej saszetce, która zapewnia świeżość i pełne nawilżenie zaraz po otwarciu. Osobne saszetki chronią chusteczki przed wysychaniem, dzięki czemu są one maksymalnie świeże i nawilżone w momencie użycia.Możesz być również zainteresowany:
Cena: 74,90 zł
Cena: 74,90 zł

Copyright © 2018 Sklep Optyczny Soczewkomania.pl - Tanie soczewki kontaktowe sklep internetowy. All rights reserved.