Blog Soczewkomania.pl
Opinie o sklepie Soczewkomania.pl


AOSept Plus HydraGlyde - 360 ml

Promocje:
• Darmowa wysyłka od 200 złotych czytaj więcej
• Kupuj TANIEJ w zestawach promocyjnych sprawdź
• 5% zniżki dla Stałych Klientów czytaj więcej
AOSept Plus
Ilość

Cena: 49,99 zł
Ze zniżką: 47,49 zł
Wysyłamy w ciągu 24 godz.
Ciba Vision
PARAMETRY:
rodzaj:
płyn pielęgnacyjny
opakowanie: 360 ml
typ: dla oczu wrażliwych
zawiera: 1 pojemnik na soczewki
wysyłka w ciągu: 24 godz.
OPIS PRODUKTU:

AOSept Plus HydraGlyde jest płynem firmy Alcon (dawniej CibaVision) przeznaczonym do pielęgnacji wszystkich rodzajów soczewek kontaktowych. Może być stosowany do oczu normalnych, a także dla osób posiadających wrażliwe oczy lub ze skłonnością do alergii.
 
Do opakowania płynu dołączony jest specjalny pojemnik z platynowym dyskiem neutralizującym wodę utlenioną. W czasie pielęgnacji nadmiar tlenu uwalniany jest przez wieczko pojemnika, dzięki temu soczewki kontaktowe już po 6-ciu godzinach są w pełni gotowe do noszenia przez cały kolejny dzień.
 
Płyn AOSept Plus HydraGlyde nie podrażnia oczu, ponieważ nie zawiera konserwantów. Posiada niewielkie stężenie nadtlenku wodoru, czyli wody utlenionej, która usuwa drobnoustroje, po czym ulega neutralizacji tj. rozłożeniu na wodę i tlen.
 
Stosując AOSept Plus HydraGlyde należy używać tylko i wyłącznie pojemnika dołączonego do każdego opakowania płynu, ponieważ bierze on czynny udział w procesie usuwania zneutralizowanego nadtlenku wodoru.
 
AOSept Plus HydraGlyde to bezpieczny i zdrowy płyn pielęgnacyjny, dbający nie tylko o czystość soczewek, ale również o oczy użytkownika. Posiada pH zgodne z ludzkimi łzami. Napełnia soczewki świeżością na wiele godzin noszenia. Usuwa osady białkowe z powierzchni soczewek opóźniając ich kolejne osadzanie.
 
Dzięki zawartości HydraGlyde płyn pozwala na zmniejszenie problemu suchości oczu u pacjentów, którzy noszą szkła kontaktowe dłużej niż 12 godzin w ciągu doby. Soczewki zaraz po założeniu są gotowe na długi okres intensywnego noszenia. Płyn AOSept nie wymaga od użytkownika aktywnego czyszczenia poprzez spłukiwanie soczewek.Możesz być również zainteresowany:
Cena: 34,99 zł

Copyright © 2019 Sklep Optyczny Soczewkomania.pl - Tanie soczewki kontaktowe sklep internetowy. All rights reserved.