Blog Soczewkomania.pl
Opinie o sklepie Soczewkomania.pl


Air Optix Night & Day Aqua - 3 sztuki

Promocje:
• Darmowa wysyłka od 200 złotych czytaj więcej
• Kupuj TANIEJ w zestawach promocyjnych sprawdź
• 5% zniżki dla Stałych Klientów czytaj więcej
Air Optix Night and Day Aqua 3 sztuki
Moc:
BC:
Ilość

Cena: 89,99 zł
Ze zniżką: 85,49 zł
Wysyłamy w ciągu 2 dni roboczych
Ciba Vision
PARAMETRY:
rodzaj:
soczewki sferyczne
opakowanie: 3 sztuki
typ: miesięczne
DIA: 13,8 mm
BC: 8,4 mm ; 8,6 mm
moc: od -10,00 do +6,00
wysyłka w ciągu: 2 dni roboczych
OPIS PRODUKTU:

Soczewki kontaktowe Air Optix Night & Day Aqua charakteryzują się wysoką przepuszczalnością tlenu. Wykonane są z materiału łączącego silikon z hydrożelem o nazwie Lotrafilcon A, który posiada uwodnienie 24%.

Soczewki przeznaczone są do noszenia przez całą dobę, a oko w soczewkach otrzymuje dużą ilość tlenu nawet przy zamkniętych powiekach.
 
Soczewki Air Optix Night & Day Aqua można nosić w noc i dzień nawet przez cały miesiąc. Posiadają przepuszczalność tlenu na poziomie Dk/t 175 - jest to nawet sześciokrotnie więcej niż w zwykłych soczewkach hydrożelowych.
 
Szkła kontaktowe firmy Ciba Vision Air Optix Night & Day Aqua wyprodukowane zostały w opatentowanej technologii, w której zachodzi modyfikacja powierzchni soczewek w plazmie. Zwiększa to zwilżalność soczewek oraz ogranicza ilość zanieczyszczeń, jakie gromadzą się w trakcie noszenia.

Asferyczna powierzchnia wewnętrzna umożliwia lepsze dopasowanie się do oka. Wykonane zostały z dwufazowego materiału, czego efektem jest niskie odwadnianie się soczewek nawet w trudnych warunkach.
 
Oddychające soczewki kontaktowe Air Optix Night & Day Aqua dostępne są również w mocy zerowej, ponieważ mają zastosowanie terapeutyczne w dolegliwościach i stanach chorobowych rogówki. Stosowane są także leczniczo po zabiegach chirurgicznych i w celach opatrunkowych.
 
Dla kogo przeznaczone są soczewki Air Optix Night & Day Aqua?
  • dla użytkowników, którzy chcą poprawić komfort noszenia i zastąpić soczewki hydrożelowe, zdrowszymi soczewkami silikonowo-hydrożelowymi,
  • dla osób, które nie lubią codziennej pielęgnacji i chcą nosić soczewki przez całą dobę,
  • dla każdego, kto chce mieć wygodne soczewki przez cały miesiąc, niezależnie od trybu noszenia.Możesz być również zainteresowany:
Cena: 34,99 zł
Cena: 74,90 zł

Copyright © 2019 Sklep Optyczny Soczewkomania.pl - Tanie soczewki kontaktowe sklep internetowy. All rights reserved.