Blog Soczewkomania.pl
Opinie o sklepie Soczewkomania.pl


Acuvue Advance - 6 sztuk

Promocje:
• Darmowa wysyłka od 200 złotych czytaj więcej
• Kupuj TANIEJ w zestawach promocyjnych sprawdź
• 5% zniżki dla Stałych Klientów czytaj więcej
Acuvue Advance with Hydraclear

Moc:
BC:
Ilość

Cena: 69,99 zł
Ze zniżką: 66,49 zł
Wysyłamy w ciągu 24 godz.
Johnson & Johnson
PARAMETRY:
rodzaj:
soczewki sferyczne
opakowanie: 6 sztuk
typ: dwutygodniowe
DIA: 14,0 mm
BC: 8,3 mm ; 8,7 mm
moc: od -12,00 do +8,00
wysyłka w ciągu: 24 godz.
OPIS PRODUKTU:

Acuvue Advance zawierają składnik nawilżający Hydraclear, który pomaga w utrzymaniu komfortu oraz miękkości soczewek. Znajduje się on wewnątrz soczewki utrzymując jej elastyczności oraz odporność na wysuszanie.
 
Soczewki oferują pod koniec dnia porównywalnie wysokie nawilżenie, jak zaraz po założeniu. Osiągnięte to zostało, poprzez połączenie materiału o nazwie Galyfilcon A ze składnikiem nawilżającym Hydraclear.
 
Bardzo ważnym atutem w budowie soczewek jest zastosowanie silikonowo-hydrożelowego materiału, który pozwala na blisko 4-krotnie większą przepuszczalność tlenu w porównaniu ze starszymi typami soczewek.
 
Acuvue Advance with Hydraclear odporne są na odkładanie się osadów białkowych, a w trakcie pielęgnacji nie wymagają dodatkowego czyszczenia. Przystosowane są dla osób, które noszą soczewki kontaktowe przez wiele godzin w ciągu jednej doby.
 
Acuvue Advance polecane są użytkownikom, którzy pierwszy raz w życiu zakładają soczewki kontaktowe oraz osobom, które pod koniec dnia w noszonych dotychczas soczewkach odczuwają suchość oczu.
 
Materiał soczewek jest skonstruowany tak, aby umożliwić łatwą obsługę oraz dobre przyleganie soczewki do oka. Jasnoniebieskie zabarwienie pomaga nowym użytkownikom w manipulacji soczewkami podczas pierwszego zakładania i zdejmowania.
 
Pomocny może okazać się również wskaźnik ułożenia strony, który umożliwia odróżnienie wewnętrznej strony soczewek od zewnętrznej i ułatwia prawidłowe ich założenie.
 
Soczewki Acuvue Advance pomagają chronić oczy przed promieniowaniem ultrafioletowym. Osiągnięto w nich blokowanie promieni UVA do 86%, a UVB do 99%.Możesz być również zainteresowany:

Copyright © 2018 Sklep Optyczny Soczewkomania.pl - Tanie soczewki kontaktowe sklep internetowy. All rights reserved.